Прем’єри перших блокбастерів після пандемії перенесли з липня на серпень

Прем’єри ремейка «Мулан» і фільму Крістофера Нолана «Аргумент» перенесли з липня на серпень. Про це повідомляє видання Variety.

 

«Аргумент» повинен був стати першим великобюджетним фільмом, що вийшов після пандемії нової коронавирусной інфекції. Прем’єру, спочатку намечавшуюся на 17 липня, пересували двічі: спочатку на 31 липня, а тепер – на 12 серпня. Замість «доводити» 31 липня в американських кінотеатрах покажуть фільм Нолана «Початок», що вийшов 10 років тому.
Незабаром після оголошення Warner Bros. про перенесення «доводити» компанія Disney змінила дату прем’єри «Мулан». Фільм, який повинен був вийти 24 липня, покажуть в кінотеатрах не раніше 21 серпня. Раніше його планували випустити 27 березня.
Перенесення прем’єри «доводити» пов’язують з продовженням карантинних заходів в штаті Нью-Йорк. Оскільки кінотеатри в Нью-Йорку і Лос-Анджелесі не відчиняться до серпня, студія могла позбутися істотної частки американських касових зборів.

У свою чергу, Disney не бажає бути першою кінокомпанією, що випустила блокбастер в розпал пандемії. На думку аналітиків, компанія пересунула реліз «Мулан», щоб оцінити можливі ризики на прикладі «доводити», знятого Warner Bros.
«Аргумент» – новий фільм режисера Крістофера Нолана ( «Темний лицар», «Інтерстеллар», «Дюнкерк») з Робертом Паттісон і Джоном Девідом Вашингтоном у головних ролях. «Мулан» – ігровий ремейк мультфільму 1998 року, в якому знялася китайська актриса Лю Іфей. Бюджет кожного фільму становить не менше 200 мільйонів доларів.
У Сполучених Штатах виявлено 2,6 мільйона випадків зараження новою коронавирусной інфекцією, загинули 127,7 тисячі осіб. У п’ятницю, 26 червня, в країні виявили понад 45 тисяч випадків зараження. Такого значного приросту не спостерігалося з початку пандемії.