Принц Гаррі знявся в документальному фільмі

Британський принц Гаррі дебютував в документальному кіно – він знявся у фільмі Netflix «Висхідний Фенікс» (Rising Phoenix). Про це пише портал Travel + Leisure.

 

Картина розповідає про історію Паралімпійських ігор, про те, як вони стали третім за величиною спортивною подією в світі і про які брали в них участь міжнародних спортсменів. «Висхідний Фенікс» – це історія, яка потрібна світу прямо зараз. Ми стикаємося з істинною силою людського духу і абсолютної силою розуму, щоб подолати і досягти того, що більшість вважало б неможливим », – зазначає герцог Сассекському в картині.

Як заявив представник принца Гаррі, герцог «пишається тим, що був одним з людей, які зробили свій внесок в цей унікальний і потужний документальний фільм». Також принц розповість у фільмі, про те, як заснував Invictus Games ( «Ігри нескорених») для хворих військовослужбовців і ветеранів війни.
З 1 квітня принц Гаррі і Меган Маркл перестали виконувати обов’язки членів британської королівської сім’ї. Щоб отримати право переїхати в США, працювати і займатися підприємницькою діяльністю, їм довелося відмовитися від звернення «Ваша королівська високість», державного фінансування і торгової марки Sussex Royal.