Припинити процес реорганізації Кременчуцького шкірвендиспансеру вимагають депутати міськради

Просять залишити комунальне підприємство «Кременчуцький обласний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської обласної ради» в статусі юридичної особи.

Вчора, 18 червня, на засіданні депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури та спорту кременчуцькі депутати торкнулись питання реорганізації шкірно-венерологічного диспансеру.

Зокрема, що мають звернутися до Полтавської обласної ради стосовно реорганізації комунального підприємства «Кременчуцький обласний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської обласної ради». Відповідний проект рішення опублікували на сайті мерії і розглянуть його на сесії 25 червня.
Директорка комунального підприємства «Кременчуцький обласний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської обласної ради» Олена Нужнова запевнила, що їх  медичний заклад повністю комп’ютерізовано, він має обладнання, яке мають не всі диспансери обласних центрів. Пацієнти медичного закладу задоволені рівнем підготовки лікарів, який є досить високим та постійно підвищується на освітніх заходах, в тому числі, за межами України.

У 2019 році  після  укладання договору з НСЗУ, в рамках пілотного  проекту, комунальне підприємство «Кременчуцький обласний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської обласної ради» недофінансовано приблизно на 15%, але видатки були покриті медичним закладом самостійно.
Та на даний час відомо, що комунальне підприємство «Полтавський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської  обласної ради» отримало фінансування по договору з НСЗУ тільки на амбулаторну допомогу по причині невідповідності стаціонарної допомоги вимогам НСЗУ.
Фінансування отримано в сумі, якої не вистачить навіть для комунального підприємства «Полтавський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської обласної ради».
Тож депутати профільної комісії теж висловились за підтримку звернення до Полтавської обласної ради щодо того,щоб припинити процес реорганізації та залишити комунальне підприємство «Кременчуцький обласний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської обласної ради» в статусі юридичної  особи, що надасть можливість підприємству самостійно працювати на ринку медичних послуг, укладати угоди з НСЗУ та забезпечувати доступність кваліфікованої медичної допомог