Притягнення кохання: як залучити щастя за знаком зодіаку

Усім хочеться любити і бути коханими, але далеко не всім знакам зодіаку це вдається робити максимально ефективно.

Астрологи розповіли, як ви можете виправити це.

Овен
Овнам треба утихомирити свою агресію. Потрібно заспокоїтися і трохи сповільнитись. Не всі люди здатні підтримувати їх ритм життя. Тому астрологи радять частіше підлаштовуватись під тих, хто їм подобається. У цьому немає нічого соромного. Навпаки, будь-якій людині буде приємно бачити, як заради неї Овен чимось жертвує.
Телець
Тільцям спочатку потрібно почати демонструвати ініціативу. Ще астрологи радять у коханні виявляти більше креативу, а у вже створених стосунках постаратися подолати свою ревнощі. Тельці дуже гарні, але якщо вони сидять і чекають біля моря погоди, любовний успіх обходить їх стороною.
Близнюки
Близнюки вміють приваблювати любов, але утримувати її не вміють. Вони постійно спілкуються з іншими людьми, тому згодом друга половинка отримує дедалі менше уваги і часом. Звісно, ​​мало кому це сподобається. У зв’язку з цим астрологи відзначають підвищений рівень ревнощів у таких відносинах.

Рак
Раки – романтичні, добрі та люблячі люди. У них є все для того, щоб створити міцну сім’ю та дуже яскраві, приємні стосунки. Єдина проблема цих людей — твір першого враження у вигляді прикрашання фактів себе. Ракам треба бути чесними із тими, хто їм подобається. Інакше на них чекає фіаско.
Лев
Леви майже завжди все роблять правильно. Вони дуже привабливі, а в тривалих стосунках завжди поводяться дуже мудро. Єдиною їхньою проблемою є егоїзм. Думати про себе – це нормально, але Леви частенько забувають про те, що крім них у відносинах є ще одна людина, яка має свою думку і свої проблеми.
Діва
Проблема Дів, яка найчастіше стає причиною любовних невдач — невпевненість у собі. Ці люди розумні, веселі та мудрі, але часом вкрай самокритичні. Їм здається, що вони надто старі, негарні. Дивлячись на красивих людей Діви постійно думають «я не гідний цієї людини», хоча все зовсім інакше.
Терези
Терези — ідеальні супутники та гарні люди. Вони часто приємний характер, але є деякі «але». Терезам варто перестати довіряти всім підряд, оскільки люди часто користуються їх добротою, маніпулюючи ними. Це знизить можливість розчарувань. Щодо привабливості, то тут у них все в повному порядку.
Скорпіон
Скорпіони вкрай ревниві та мстиві. У любовних відносинах такій поведінці просто немає місця. Якщо Скорпіони хочуть залучити щастя до свого життя, їм варто навчитися прощати людей за дрібні проблеми. Інакше стосунки перетворюватимуться на війну вже на перших парах.

Стрілець
Стрільці люблять самостійність та самодостатність. Для того, щоб залучити любов до свого життя, їм просто потрібно змінити ставлення до життя та спілкування. Потрібно захотіти розкритися людині, тоді і вона теж відкриє Стрільцеві свою душу. Чекати на те саме за відсутності бажання йти на контакт — як мінімум, безглуздо.
Козеріг
Козероги рідко відкриваються людям. Це допомагає їм менше розчаровуватися, але знайти людину, яка полюбила б їх такими, майже неможливо. Астрологи радять усім Козерогам не боятися відкривати свою душу тому, кого вони закохані. Це точно допоможе їм стати щасливішими.

Водолій
Водолії часто шукають у коханій людині друга та партнера. Бажано, щоб друга половинка була чимось більшим, ніж просто об’єктом бажання. Це має бути людина-соратник, товаришу. Водоліям потрібні поруч люди, які їх розуміють. Інакше кохання швидко закінчиться.
Риби
Рибам для того, щоб успішно знаходити своє кохання, потрібно просто трохи частіше прислухатися до самих себе і до своєї інтуїції, а не до порад друзів та родичів. У цих людей є дивний потяг до того, щоб забувати про свої особисті бажання на догоду іншим людям. У коханні такий підхід на щастя не приведе.