Протистояння Меркурія та Плутона 18 липня: перший позитивний аспект 2022

Існує кілька типів аспектів між планетами. Опозиція, що називається також протистоянням, є гармонійною та позитивною подією. 18 липня в такому положенні виявляться дві найвіддаленіші планети Сонячної системи — Плутон і Меркурій.

Досі не було жодної опозиції у 2022 році, оскільки таке було становище планет. Забігаючи наперед, хотілося б відзначити, що опозиція Меркурія та Плутона ідеально доповнює силу Венери.

Це чудовий день для спілкування та флірту
Тонкий енергетичний зв’язок між цими планетами буде спрямований на те, щоб зробити нас більш товариськими, відкритими. Спілкування між вже знайомими людьми чи тими. Хто поки не знайомий один з одним, буде вкрай ефективним, яскравим і незабутнім. Сьогодні корисно ходитиме в гості, збиратиме людей у ​​себе вдома.

Зміцнення взаєморозуміння
Двоє чи більше людей, які працюють разом, сьогодні розумітимуть один одного з півслова. Це один із найкращих днів для роботи у великому колективі. З високою ймовірністю складні робочі процеси, до яких залучено багато людей, будуть максимально ефективними. Найбільша продуктивність чекає колективи, у яких загальний успіх залежить від кожного окремо та від усіх загалом.
Порозуміння буде актуальним і для тих, хто раніше перебував у сварці. Сьогоднішній день дуже хороший для того, щоб спробувати налагодити контакт із тими, хто вам засмутив у минулому, або з тими, кого засмутили або образили ви. Намагайтеся вибачатися, приймати чужі вибачення. Будьте щирими, добрими та йдіть назустріч тим, хто намагається достукатися до вас.

Гармонізація внутрішнього світу
Цього дня багато хто з нас відчує дивний спокій, умиротворення. Багатьом пощастить зрозуміти, чого вони хочуть від життя. Плутон і Меркурій створять украй позитивні умови для духовних пошуків та практик. Особливо продуктивними будуть медитації, афірмації.