Протистояння Сатурна і Сонця з 20 липня 2020 року: які знаки зодіаку чекає удача

Протистояння Сатурна і Сонця – важлива подія в астрологічному світі, яке допомагає нам розвиватися і ставати кращою версією себе. Астрологи кажуть, яким Знакам Зодіаку посміхнеться удача і як скористатися силою аспекту.

Сатурн відає порядком і хаосом в нашому житті. Це планета має могутньою силою, особливо в такі моменти, як протистояння з Сонцем. Для деяких представників зодіакальною плеяди ця подія принесе щасливі зміни.
Опозиція Сонця і Сатурна в липні

Сатурн в астрології – «зла» планета, нарівні з Марсом, Уран і Нептун. Правда, інші планети вважаються вісниками невеликих проблем, в той час як Сатурн приносить серйозні неприємності. Протистояння і так є негативним аспектом, а за участю в ньому Сатурна і Сонця набагато загострює фатальність подій.
Протистояння Сонця і Сатурна – напружений аспект, який приносить в життя багато неприємностей і невдач. Зіткнення з владою, сварки і чвари, підвищення відповідальності, несподівані неприємності – ось маленький список того, що здатний принести з 20 липня Сатурн. Навіть отримання невеликого позитивного результату потребують величезних зусиль. Від таких серйозних астрологічних подій можна і потрібно чекати деяку інерцію. Тому хоча саме протистояння не триватиме довго, його енергія буде деякий час бути присутнім в світі. Мінімум тиждень доведеться дотримуватися обережності і не ризикувати.
Правда, для деяких представників зодіакального кола всі негативні фактори стають позитивними. Більш того, Сатурн нагородить їх багатьма сильними рисами характеру, які відіграють значну роль у формуванні майбутнього.

Знаки Зодіаку, яких чекає удача з 20 липня
Ваги. Представникам цього Знака посміхнеться удача, адже у них вийде розправитися з проблемою, яка мучила довгий час. Завдяки включенню Сатурна і Сонця Ваги стануть ще впевненіше і напористо, у них з’явиться більше сил на реалізацію наміченого і виконання бажаного. Найголовніше – правильно розставити пріоритети.
Козеріг. Сатурн – покровитель Козерогів, так що енергія планети живить їх життєві сили. Іншими словами, та сила, яка іншим несе руйнування і негаразди, для Козерогів – живильне середовище, зрощує успіхи. Експерти радять уважніше поставитися до інформації, що надходить: буде багато фінансових підказок, які забезпечать добробут.
Водолій. Водолії відчувають себе комфортно в період розквіту Сатурна: його енергія дозволяє їм очищати безладний потік інформації і перетворювати його в ідеї. Реалізувати їх негайно, відразу ж 20 липня, не вийде: досягнення намічених цілей зажадає часу і сил. Але перші успіхи будуть забезпечені. А ще вийде позбутися всього віджилого, що заважає і непотрібного в життя.
Телець. У Тельців настає період, коли «все складно»: енергія Сатурна може принести руйнування і зміни, яких Тельці свідомо уникають. З іншого боку, це можна розцінити як підтримку – аспект прискорить розвиток подій, тим самим підштовхнувши до рішучих дій і змін у долі. Найголовніше – триматися обраної борозни і не кидати почате.

Близнюки. Близнюкам протистояння Сонця і Сатурна принесе багато несподіванок. Випадкові зустрічі можуть перерости в прибуткові проекти, а швидкоплинні знайомства – в палкий роман. Удача буде супроводжувати в усьому, просто потрібно діяти рішуче і без оглядки на минуле.