Протистояння Юпітера і Сонця з 14 липня 2020 року: які Знаки Зодіаку чекають щасливі зміни

14 липня Юпітер вступає в протистояння з Сонцем, що є досить сприятливим подією в астрологічному плані. Експерти розкажуть, які Знаки Зодіаку чекає великий успіх.

Що таке протистояння
Протистояння – це термін, який прийшов з астрономії, але використовується і астрологами. Це означає, що будь-яка планета, Земля і Сонце утворюють одну лінію, через що по ночах планету дуже легко знайти на небосхилі через підвищеної яскравості і відмінної видимості.
Головне, щоб зберігалася правильна черговість: Земля повинна бути в центрі, між Сонцем і конкретної планетою. Через це говорять, що планета в опозиції з Сонцем, немов Земля опиняється між двох вогнів. Очевидно, що в протистояння вступити можуть лише планети, які знаходяться далі Землі від Сонця – Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун і Плутон. 14 липня Юпітер буде перебувати на дуже близькій відстані від Землі – приблизно 600 мільйонів кілометрів.

Протистояння в астрології
Астрологічний сенс даного явища трактується як посилення планети. Близькість Юпітера теж зіграє свою роль. 14 число – стан найбільшого протистояння, але Юпітер деякий час буде видно на нічному небі досить чітко – як мінімум до кінця липня.
Цей аспект означає, що планета починає дарувати людству все найкраще, а негативні риси її характеру будуть менш помітними або навіть зовсім можуть на якийсь час піти в сторону.
Енергетика Юпітера принесе всім нам багато хорошого. Наприклад, планета допоможе набути впевненості, перемогти в собі негативні якості. Це буде позитивний період для всіх, хто бажає розвиватися і ставати щасливішими. У період протистояння людям не варто сидіти склавши руки і пропускати повз вуха конструктивну критику.
Знаки Зодіаку, яких очікують позитивні зміни
Позитивні зміни чекають всіх нас, але для деяких Знаків Зодіаку астрологи відзначають протистояння Юпітера як найбільш вдале.
Рак. Цим людям Юпітер допоможе зрозуміти, в якій сфері чи в якому конкретному справі їм вдасться досягти успіху в доступному для огляду майбутньому. Простіше кажучи, ця планета допоможе правильно спланувати справи на найближчі пару-трійку тижнів, ефективно розподілити сили і час відповідно до потреб.

Лев. Леви – ще одні улюбленці Юпітера, яким планета з 14 липня почне активно допомагати в організаторських справах, вирішенні юридичних проблем і негараздів. Також Юпітер істотно посилить інтуїцію Львів. Вона не завадить в липні, адже цей місяць для представників даного Знака може бути досить проблемним.
Стрілець. Цим людям Юпітер подарує більше творче натхнення. Всім, хто зайнятий у креативній сфері, пощастить: вийде задумати більше неординарних ідей і прийти до внутрішньої гармонії з собою. Також протистояння подарує Стрільцям більше оптимізму, віри в себе.
Риби. Рибам протистояння Юпітера і Сонце допоможе в здійсненні задуманого, а також просто принесе багато удачі, якої часом так сильно не вистачає. Цим людям можна буде запросто братися за нові справи, міняти роботу, умови праці і так далі. Також Рибам буде набагато простіше знайомитися з новими людьми.