Ретроградні планети в серпні 2020 року

Ретроградність планет – це стан, при якому вони рухаються по нічному небу в зворотному напрямку. Щоб серпень став більш позитивним місяцем, можна діяти, виходячи з положення небесних тіл.

Астрологи враховують при складанні прогнозів безліч факторів, серед яких важливе місце займає ретроградність планет. Також враховуються, наприклад, фази Місяця в серпні.

Couple Holding Frying Pan

15 серпня – початок ретроградного Урана
Енергетика Урана унікальна, тому що сама планета рухається дуже незвично. Цей об’єкт з астрологічної точки зору дуже важливий, адже саме він відповідає за життєві перевороти і різкі зміни навколо і всередині нас. Коли Уран ретроград, то ці незвичайні й не передбачувані зміни стають більш негативними. Це означає, що з 15 серпня можна очікувати зрив планів. Доведеться ретельно продумувати свої справи.
Люди можуть стати більш нервовими, імпульсивними. Експерти радять не критикувати близьких і друзів, тому що їх реакцією напевно буде грубість. Варто побоюватися знайомств: підвищиться ймовірність того, що нова людина виявиться токсичною особистістю або прихованим недоброзичливцем.
З плюсів ретро-Урана слід відзначити завершення негативних життєвих процесів навколо нас. Можливо, закінчиться період сварок з другою половинкою або іншому, знайдеться така бажана робота і так далі. Великий успіх може очікувати людей творчого складу розуму.

ретроградний Юпітер
Весь серпень ретроградної буде найбільша планета Сонячної системи. Юпітер продовжує свою подорож по небосхилу в попятном напрямку. Астрологи нагадують: через це все ще висока ймовірність того, що шосте чуття дає збої. Також в серпні Юпітер похитне впевненість в собі. Особливо сильно на собі це зможуть відчути люди чотирьох Знаків: це Рак, Лев, Стрілець і Риби.
Юпітер в стані зворотного руху робить багатьох людей невгамовними і нахабними, жадібними і нахабними. В основному це відбувається з тими, хто не вміє тримати язик за зубами, будучи і без того імпульсивною особою. У серпні все ще варто остерігатися людей, які думають тільки про себе і проявляють агресію.
ретроградний Сатурн
Ще одна планета-гігант буде ретроградної в серпні. В кінці літа Сатурн буде надавати на людей вплив, схоже з впливом Урана. Астрологи зазначають, що Сатурн постарається змінити нормальних хід речей, змусивши багатьох з нас порушити плани.
Також Сатурн в ретроградном стані часто призводить до браку сил. Проблема не стільки в самому факті втрати енергії, а в її непомітному зникнення. Сатурн найсильніше сплутає карти Скорпіонам, Терезам, Водоліям і Козерогам.
ретроградний Нептун
Серпень – досить непростий час, адже Нептун – третя планета-гігант, яка рухається у зворотний бік. Астрологи зазначають, що це небесне тіло негативно впливає на всі сфери життя. Долати труднощі все ще буде досить складно. Не варто звинувачувати в усьому оточуючих, тому що це лише погіршить ситуацію.
Під час ретроградного Нептуна бажано не фокусуватися на чужих проблемах. У співчутті немає нічого поганого, але поки ця планета рухається не так, як повинна, краще не перетягувати на себе чужі негаразди.

ретроградний Плутон
У серпні всі чотири найдальші планети будуть рухатися в зворотному напрямку, включаючи і Плутон. Він є вісником катастроф і негараздів, але в серпні він увійде в стабільне положення. Це означає, що від Плутона буде виходити менше негативу.
Проте люди будуть все ще більш закритими, ніж зазвичай. Чекати одкровень від одинаків і інтровертів точно не варто. Краще не тиснути на близьких і другу половинку. Уміння бути гнучкими і не наполегливими допоможе зберегти любов, дружбу, товариські відносини. Від себе теж не потрібно вимагати соціальних подвигів: якщо захотілося відпочити на самоті, значить, організм подає сигнал: пора відновити сили.