Роббі Вільямс зізнався в невротичности і поїхав до Швейцарії

Британський поп-співак Роббі Вільямс в ефірі ВВС Radio зізнався, що він «трохи невротичен», тому поїхав з дружиною і дітьми жити до Швейцарії, щоб захиститися від пандемії коронавируса. Про це пише Daily Mail.

В ході інтерв’ю виконавця запитали, чи живе він в своєму будинку в Лос-Анджелесі або Малібу. Вільямс відповів, що живе в горах Швейцарії. «Я трохи невротичен, і я задумався, де б я міг оселитися, де це (коронавірус – Примітка« Лента.Ру ») мене не наздожене? І я вирішив, що було б добре пожити на Монблані шість місяців », – пояснив співак.
Також Вільямс зізнався, що любить проводити час з сім’єю, проте він не може дочекатися моменту, коли знову зможе повернутися до роботи і знову почати виступати на сцені.

Роббі Вільямс одружений на актрисі Айде Філд. У пари четверо дітей: старша Тедді, п’ятирічний Чарлі, маленькі дочка Коллет і син Бо.
У листопаді 2019 року стало відомо, що Роббі Вільямс прожив 13 років без мобільного телефону. «У мене немає телефону з 2006 року. Я завжди використовую свій ноутбук, у мене завжди є доступ Wi-Fi », – пояснив артист. За словами зірки, пости в соціальних мережах за нього публікують інші люди.