Секрети щасливого кохання для народжених на рік Собаки

Кохання – це те, що дарує нам щастя, позитив. Кожному потрібно відчувати себе потрібним та важливим для когось іншого.

Людям, народженим у 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994 або 2006 році, варто слідувати простим, але не завжди очевидним порадам, щоб знайти або зміцнити любов.
Собаки – досить енергійні люди. Їм завжди вистачає сил і на справи, і на кохання, і домашні турботи. Дуже важливо спрямовувати цю силу у правильне русло. Поради експертів у цьому плані будуть максимально корисними.

Користуйтесь гумором
Собаки дуже люблять гумор, сміх, усмішки та доброту. Це дуже сильна якість їхнього характеру та вкрай важлива для формування довірчих відносин. Саме тому на самому початку любовних стосунків важливо сміятися, жартувати, а також посміхатися і загалом бути оптимістичнішими. Це допоможе набагато швидше увійти в довіру і закохати в себе людину, що сподобалася.

Спільне дозвілля – ключ до щастя
Народжені на рік Собаки є відмінними сім’янинами і загалом добре впливають на всіх, хто з ними мешкає під одним дахом. Чим більше часу ці люди проводять з другою половинкою за якимись спільними справами, тим міцнішими стають їхні стосунки. Робити це потрібно без претензій та скандалів, твердо, але без ультиматумів. Також корисно навчитися самим слухати та чути другу половину.
Потрібно навчитися ділитися важливим
У житті Собак часто відбувається щось цікаве, але вони чомусь не діляться всім цим. Частину подій вони ігнорують, думаючи, що про них не обов’язково знати всім навколо. Це може бути справедливим для дружби, але для любовних стосунків це точно не працює. Експерти наполегливо радять Собакам говорити з другою половинкою про все, що відбувається у їхньому житті. Так можна суттєво підвищити довіру у відносинах.

Будьте прямолінійними
Собаки нерідко замовчують свої проблеми та претензії, хоча робити цього точно не варто. У коханні важливо говорити про свої почуття, навіть якщо вони неприємні. Це допоможе у майбутньому уникнути повторення негативних ситуацій. Собаки думають, що все минеться само собою, але це не так.
Не будьте надмірно серйозними
Так, любов вимагає відповідальності та мудрості, але зайва серйозність вбиває стосунки. Саме тому треба якось розважатись разом — дивитися кіно, грати у комп’ютерні ігри. Важливо частіше перемикатися з роботи та турбот на щось інше.