Серебренніков заявив про нездатність оплатити штраф і вилаявся з приводу грошей

Художній керівник «Гоголь-центру» Кирило Серебренников заявив, що у нього немає грошей на оплату штрафу, виписаного йому у справі «Сьомий студії».

 

“Я живу в Москві. Я можу переїхати в будь-яке місце в Росії, але країну не можу покинути, поки не віддам міністерству культури купу грошей, якої у мене точно немає. Люди з усього світу – Німеччини, Австрії, Франції, театрали – пишуть мені про те, що запускають кампанії зі збору коштів, щоб “викупити мене” », – розповів Серебренников.
Режисер також вилаявся, коментуючи звинувачення в розкраданні бюджетних коштів. «Вони (представники влади – прим.« Лента.Ру ») сказали:” Ми не маємо нічого проти нього, як художника, ми проти фінансових махінацій “. Тільки от не було ніяких фінансових махінацій, і я ніколи, взагалі ніколи не мав справ з відділом фінансів. Я нічого не розумію про ****** [чортових] грошах. Всю свою кар’єру я намагався триматися від ****** грошей подалі – і тепер мене судять через гроші. ****** пекло », – резюмував Серебренников.
26 червня Кирила Серебренникова і інших фігурантів справи «Сьомий студії» Юрія Ітина і Олексія Малобродского визнали винними в розкраданні коштів, виділених з державного бюджету на театральний проект «Платформа». Їх засудили до умовних термінів і постановили стягнути з підсудних 129 мільйонів рублів за позовом міністерства культури Росії. Колишню чиновницю Мінкульту Софію Апфельбаум, звинувачену в співучасті в шахрайській схемі, визнали винною в халатності.