Шнуров презентував новий кліп «Ленінграда»

Музикант Сергій Шнуров вирішив відродити угруповання «Ленінград», лідером якої він був. На YouTube-каналі колективу з’явився новий кліп на пісню «Фотосесія», в якому знялася блогерша Наталія Давидова, відома в соцмережах як Тьотя Мотя.

 

«Угруповання” Ленінград “знову в справі! Сьогодні опівночі Сергій Шнуров представить новий кліп! » – написала в Instagram Давидова. Вона також додала, що знятися в кліпі «Ленінграда» було її давньою мрією.
У центрі сюжету ролика – фотомодель plus size. Її роль зіграла вокалістка «Ленінграда» Вікторія Кузьміна. За її словами, в кліпі йдеться про пафосних промовах, які дівчата пишуть під фото в Instagram.
Раніше повідомлялося, що постановкою відео займався фотограф Данило Величко. За його словами, в кліпі є особливий гумор та іронія, так що ця робота нікого не залишить байдужим.
20 березня минулого року стало відомо, що група «Ленінград» припиняє концертну діяльність. Міркуючи про причини розпуску колективу, Шнуров пояснив, що він створювався для виконання музики епохи застою. Зараз, підкреслив музикант, цей період закінчився.