Шнуров став генеральним продюсером РТВІ

Музикант Сергій Шнуров став генеральним продюсером RTVI, пост головного редактора якого нещодавно покинув журналіст Олексій Пивоваров.

В рамках нової посади 47-річний артист, зокрема, займеться створенням і просуванням неновостних продуктів, формуванням загальної креативної стратегії розвитку і сітки мовлення, а також відповідатиме за оновлення і просування бренду каналу.

Музикант Сергій Шнуров призначений генеральним продюсером RTVI, повідомляє офіційний сайт телеканалу. Відзначається, що відповідну пропозицію лідеру групи «Ленінград» зробив власник RTVI Мікаель Ісраелян. На його думку, з приходом Шнурова телеканал знайде «нову унікальну інтонацію і оригінальний контентний вигляд».
«Ми вивчили кращі практики і прийняли рішення створити нову посаду, запропонувавши співпрацю саме Сергію, давно відомому як в Росії, так і за кордоном. Сергій часто відвідує країни з високою концентрацією російськомовного населення і чудово розуміє менталітет живуть за кордоном », – пояснив він.
Сам Шнуров, коментуючи призначення, заявив, що після входження в команду RTVI планує розвивати майданчик «для обговорення всіх найгостріших і найактуальніших питань міжнародного порядку, що безпосередньо впливають на життя співвітчизників по всьому світу».
«Протягом усього життя я працюю з збірним образом російського людини, тема нашого особливого світогляду була завжди в центрі моєї уваги. У своїй творчості я прагнув зберегти зв’язок між носіями нашої культури і мови », – також нагадав музикант.

У своєму Instagram він також гарантував особистим шанувальникам і аудиторії каналу, що буде з віддачею і фантазією займатися створенням актуального контенту для мовника. «Я на RTVI. Доля моя зробила черговий раптовий поворот, і я став генеральним продюсером великого міжнародного каналу », – сказав Шнуров, подякувавши за довіру і запевнивши, що« ми багато зможемо разом ».
Відзначається, що в рамках нової посади Шнуров буде займатися створенням і просуванням неновостних продуктів, формувати загальну креативну стратегію розвитку і сітку мовлення. Крім того, йому належить відповідати за оновлення і просування бренду каналу.
За кілька днів до офіційного оголошення про призначення Шнурова RTVI повідомив, що журналіст Олексій Пивоваров покинув посаду головного редактора телеканалу, щоб розвивати власні проекти. Тоді джерело підкреслював, що ключові тематичні напрямки каналу очолять профільні топ-менеджери.
«Для мене дуже важливим є досвід роботи на RTVI, я високо оцінюю професіоналізм команди каналу і задоволений досягнутим результатом, – зізнався сам Пивоваров, на YouTube-канал якого під назвою« Редакція »підписані понад 1,2 млн осіб. – Однак розвиток особистих проектів, на яких я був зосереджений останнім часом, вимагає великої кількості часу і сил, що ускладнює виконання обов’язків головного редактора RTVI. Я бажаю каналу розвитку і величезного успіху. Проект «Редакція», який був би неможливий без всебічної підтримки RTVI, буде як і раніше тісно співпрацювати з каналом ».

Відомо, що Пивоваров очолив канал в 2016 році. При ньому – в період з 2017-го по 2020 рік – аудиторія RTVI зросла з 6,5 млн глядачів до 12 млн.
У березні минулого року Шнуров оголосив, що стадіонний тур колективу в 2019-му буде останнім. При цьому група планувала виступити на міжнародному фестивалі Coachella в 2020 році, який в зв’язку з пандемією був скасований. Коментуючи рішення про розпуск «Ленінграда», артист відзначив, що група створювалася для «епохи застою», яка вже закінчилася.
«З кожного праски звучало, що ми скочуємося назад в 1990-е, що у нас епоха застою. Я подумав, якщо у нас епоха застою, давайте і музика буде застою. Я став міркувати категоріями і музичними паттернами, якими мислив будь радянський композитор, – то за лаштунками, яке мав на увазі кожен радянський композитор, я вивалив на сцену », – пояснив Шнуров в інтерв’ю належить Григорію Берьозкіну виданню РБК. – Я закриваю «Ленінград», тому що епоха застою, на мій погляд, закінчилася ».