Шнуров вирішив відродити «Ленінград»

Музикант Сергій Шнуров вирішив відродити групу «Ленінград». Про це повідомляє прес-службу артиста.

 

Опівночі 3 липня колектив випустить кліп на нову пісню «Фотосесія». Постановкою відео займався фотограф Данило Величко. Він назвав роботу незвичайною, оскільки в ній присутній особливий гумор і сарказм, а також пообіцяв, що вона нікого не залишить байдужою.
«Пафосні мови в Instagram зараз любить постити кожна поважаюча себе сучасна жінка. Ось “про них” і піде мова », – пояснила вокалістка угруповання« Ленінград »Вікторія Кузьміна, яка стала головною героїнею кліпу.
20 березня минулого року стало відомо, що група «Ленінград» припиняє свою концертну діяльність. Міркуючи про причини розпуску колективу, Шнуров пояснив, що він створювався для виконання музики епохи застою. «Я подумав, якщо у нас епоха застою, давайте і музика буде застою. Я став міркувати категоріями і музичними паттернами, якими мислив будь радянський композитор, – то за лаштунками, яке мав на увазі кожен радянський композитор, я вивалив на сцену », – зазначив він і додав, що зараз цей період підійшов до кінця, а« застій в деякому роді починає вже вібрувати ».