Сонячне затемнення 25 жовтня 2022 року : рекомендації для Знаків Зодіаку

Сонячне затемнення у 2 градусі Скорпіона буде початком чогось нового, і Знака Зодіаку важливо заздалегідь дізнатися про те, які справи будуть вдалими, а що варто відкласти, щоб не викликати проблем.

Поради відомого астролога Анжели Перл допоможуть уникнути неприємностей.

Овен
Сонячне затемнення в 8 будинку фінансів вказує Овнам на необхідність уважно ставитись до всього, що пов’язано з грошима. Ситуація може програтися таким чином, що представники Знаку зіштовхнуться із шахрайськими діями. Також Овни можуть отримати спадок, розпорядитися яким потрібно грамотно. Уникати варто необдуманих покупок та вкладів у неперевірені організації.
Телець
Фокус уваги Тельцов буде прикутий до відносин, за який відповідає 7 будинок гороскопу. Тут затемнення може програтися позитивно: пропозицією руки та серця або довгостроковою співпрацею, а також негативно: тривалими позовами, затяжними конфліктами та непорозумінням з близькими. Астролог рекомендує не поспішати з діями та уважно стежити за своїми емоціями.
Близнюки
Затемнення в 6 будинку принесе Близнюкам зміну роботи, звільнення або банкрутство. Представники Знаку повинні бути готовими до змін, які обов’язково будуть на краще, якщо правильно налаштуватися. Затемнення допоможе ухвалити рішення, якщо діяти не на поводі емоцій і зважувати кожен крок. Не виключено, що Близнюки зможуть вийти за межі, нав’язані збоку, та розпочати кар’єру мрії.

Рак
Затемнення в 5 будинку кохання для Раків може програтися доленосною зустріччю, романтичними пригодами, а також позначитися на власній самооцінці. Представники Знаку зможуть подбати про себе, завершити токсичні стосунки та знайти справжнє кохання. Приймати важливі рішення про розлучення або переведення відносин на більш високий рівень Ракам важливо не на емоціях і самостійно, щоб пізніше не шкодувати про вчинене.
Лев
Увага Львів буде прикута до родини та місця проживання, за які відповідає 4 будинок гороскопу. Це означає, що представникам Знаку доведеться вирішувати серйозні питання, що стосуються будинку: переїзд, новини щодо сім’ї, розширення кола родичів через заміжжя дітей. Левам важливо пам’ятати про те, що сваритися з близькими або приймати рішення, не порадившись, не варто виключити конфлікти та неприємності.
Діва
Затемнення пройде у 3 будинку гороскопу, який відповідає за спілкування. Це можуть бути нові знайомства, навчання та зустрічі з родичами. Діви повинні бути готовими до того, щоб взяти участь у сімейних справах, підготуватися до далеких подорожей. Астролог рекомендує уважно поставитися до документів: оформлення може тривати час. Також Діви повинні уважно обирати коло знайомих, щоб не стати жертвами маніпуляторів.
Терези
Другий будинок грошей і прибутку, в якому пройде затемнення, вказує Терезам на важливість вирішення фінансових питань. Представники Знаку можуть зрозуміти, що їхня професія перестала приносити прибуток, а отже, настав час змінити сферу діяльності або знайти додаткове джерело заробітку. За цим затемненням може бути і тимчасова криза, вийти з якої Терезам допоможуть їх вроджені таланти.
Скорпіон
Затемнення в 1 будинку гороскопу буде важливою подією. Скорпіонам астролог рекомендує думати позитивно, щоб не залучати до життя неприємності та проблеми. Затемнення вплине на всі сфери життя, тому важливо піклуватися про своє самопочуття, розставити пріоритети і не поспішати з висновками, приймаючи доленосні рішення. Удача не забариться, якщо вірити у свої сили і не опускати рук, зіткнувшись з тимчасовими труднощами.

Стрілець
Затемнення в 12 будинку особистого життя говорить про те, що Стрільцям настав час зайнятися своєю самооцінкою, а також переоцінкою. Астролог рекомендує подбати про себе, визначитися з подальшими планами та побути на самоті, щоб краще зрозуміти себе та свої потреби. Для того щоб затемнення стало початком нового життя і принесло позитивні зміни, важливо прислухатися до себе, а не до порад оточення.
Козеріг
Сонячне затемнення в 11 будинку гороскопу говорить про те, що Козероги змінюватимуть плани виходячи з обставин, що склалися. Астролог рекомендує не переживати та діяти за ситуацією. Проблем не виникне, якщо не поспішати і бути готовими до того, щоб підлаштуватися до обставин. Також Козероги зможуть отримати раніше затриманий прибуток, познайомитися з новими людьми та змінити коло знайомств.

Водолій
Затемнення в 10 будинку гороскопу буде пов’язане з цілями в житті, і Водолії зможуть змінити курс, знайти для себе щось нове та захоплююче. Представники Знаку зможуть перекваліфікуватися та зважитися на кардинальні зміни, щоб будувати кар’єру та отримувати добрий дохід. Водоліям астролог рекомендує ретельно зважити всі за і проти, щоб не помилитися.
Риби
Сонячне затемнення у 2 градусі Скорпіона буде початком чогось нового, і Знака Зодіаку важливо заздалегідь дізнатися про те, які справи будуть вдалими, а що варто відкласти, щоб не викликати проблем. Поради відомого астролога Анжели Перл допоможуть уникнути неприємностей.