Спальня за знаком зодіаку: як облаштувати місце для відпочинку, щоб залучити щастя

Спальня – найважливіше місце будь-якого будинку. Адже саме там ми проводимо найбільше часу здебільшого. Астрологи розповіли, як важливо облаштувати свою спальню кожному із Знаків Зодіаку, щоб стати щасливішим.

Одне з правил здорового та міцного сну – правильна обстановка в спальні. Намагайтеся дотримуватися простих рекомендацій експертів, щоб створити ідеальний інтер’єр у найсвященнішому місці будинку.

Овен
Овни – сильні, енергійні та цілеспрямовані люди. Їхня спальня повинна стати для них не прямим відображенням характеру, а можливістю заспокоїтися та розслабитися. Бажана наявність таких тонів як бірюзовий, блакитний та сірий. Освітлення краще зробити приглушеним та спокійним.
Телець
Тільці – це люди, яким дуже важливі деталі, особливо вдома. Важливо зробити спальню максимально приємною. У жодному разі астрологи не радять Тельцям скупитися на гарне ліжко та ремонт у спальні. Це священне місце має бути завжди чистим. Усі предмети мають бути функціональними. Не потрібно нагромаджувати спальню зайвими речами.
Близнюки
Близнюки люблять новизну, тому їм варто періодично робити перестановку у спальні. Тут важливо пам’ятати, що не можна ставити ліжко навпроти дзеркала та ногами до виходу. Близнюкам варто залишати більше вільного місця в кімнаті, де вони сплять. В іншому випадку їм буде складніше засипати.

Рак
У Раків часто змінюється настрій, тому домінуючими кольорами для них має бути білий або сірий. Також цих людей можна назвати сентиментальними. Вони люблять свою сім’ю, тому в спальні можна розташовувати фотографії другої половинки чи дітей.
Лев
Для Львова важливо зробити спальню з родзинкою. Астрологи радять їм вкладати всю душу у створення затишку та правильної, відповідної атмосфери. Відмінний варіант – авторський дизайн із незвичайними елементами. Надмірностей у спальні Лева не повинно бути ні в якому разі.
Діва
Дівам ідеально підійде мінімалістичний стиль в оформленні спальні. Нічого зайвого бути довкола них не повинно. Найголовніше, щоб у кімнаті панував порядок та не було розкидано речей. Все зайве зі спальні потрібно забирати в інші кімнати. Також у спальні не варто їсти.
Терези
Терези — люди рівності. У спальні можна намалювати на стіні знак Інь та Ян. Корисно використовувати меблі із натуральних матеріалів. Важливо використовувати якнайменше пластику, оскільки він неживий і позбавлений позитивної енергетики. Відмінний варіант – гармонія дерева та металу.
Скорпіон
Скорпіони не вибагливі до оформлення спальні. Астрологи найперше радять їм облаштовувати все максимально інтуїтивно. У представників даного Знака Зодіаку дуже добре розвинене шосте почуття, чим ним варто користуватися при створенні правильної обстановки не тільки спальні, а й іншого відвідування.

Стрілець
Стрільців тягне до пізнання світу, тому в спальні допускається розміщення картин із природою, а також фотографій із подорожей. Стрільцям можна використовувати будь-які кольори на їх розсуд. Важливо формувати такий інтер’єр, який буде надихати.
Козеріг
Козерогам потрібен теплий інтер’єр із наявністю дерева, а також теплих коричневих тонів. Ці люди витрачають дуже багато енергії протягом дня, тому їм варто створювати максимально затишну обстановку, в якій вони б змогли засипати найшвидше.

Водолій
Водолії люблять у спальні не тільки спати, а й просто проводити більшу частину свого часу. Тому астрологи рекомендують без побоювання розміщувати в цьому приміщенні різні зручності типу телевізора та комп’ютерного столу. Можна також робити яскраве освітлення, оскільки Водолії погано переносять темряву. Вона вганяє їх у зневіру.
Риби
Риби люблять робити спальню максимально красивою. Їм важливо, щоб у цьому приміщенні було те, що надихає їх, тому можна розмістити там різні картини, результати своєї особистої праці. Звісно, ​​найкращими кольорами для створення правильного інтер’єру будуть синій, блакитний, бірюзовий та фіолетовий.