Супермісяць 13 липня 2022 року: чим може бути небезпечний цей день

Сьогодні не звичайний Повний місяць. Це день, коли Місяць буде максимально великим, активним і небезпечним. Астрологи розповіли, чим загрожує максимально наближення повного Місяця до Землі.
Мине цей день під впливом стихії Землі.

Нічне світило, що перебуває в Знаку Козерога, надаватиме на нас дуже дивну дію, яка зовсім не асоціюється з повним Місяцем. Так чи інакше, але на нас чекає небезпечний день, коли краще бути на чеку.

Підвищена млявість людей
Під час повного Місяця зазвичай кажуть, щоб люди були спокійнішими, бо нічне світило вкрай активно. На цей раз воно буде не менш активним, але його вплив виявиться прямо протилежним. Місяць позбавить нас сил, змусивши йти життям без енергії. Точніше, певні запаси сил будуть у всіх, але ті люди, які витрачатимуть надто багато енергії, ризикують залишитися без сил зовсім, причому вже до обіду.
Якщо на вас чекає непростий день, постарайтеся спланувати правильно всі свої справи. Будьте обережними, завбачливими і правильно розставте пріоритети. Не поспішайте з рішеннями і не бійтеся над тими завданнями, вирішити які у вас поки що не виходить. Більше відпочивайте цього небезпечного дня.

Черствість
Місяць зробить нас більш черствими. Мало хто захоче цього дня робити оточуючим людям компліменти. Більше того, якщо ви самі когось похвалите, не чекайте позитивної реакції у відповідь.
Також багатьом людям не захочеться допомагати оточуючим. Побачивши, що хтось у біді, мало хто ринеться на допомогу. Більшості просто начхати на чужі проблеми і негаразди. Це означає, що сьогодні величезні збитки можуть зазнати компанії, де працює велика кількість людей, яким потрібно якось взаємодіяти один з одним.
Доброта цього дня стане чимось на зразок табу. Багатьом здасться абсолютно нормальним поводитися так, ніби дуже важливо пам’ятати в першу чергу про себе, а інших піклуватися не варто зовсім.
Зниження настрою
Тяжка енергетика Козерога у поєднанні з сильною енергією Місяця зробить нас замкнутими, сумними, неспокійними, сумними. Людям дуже складно йтиме на контакт. Якщо ви вирішите з кимось познайомитися, краще перенести це на інший день.

Якщо з’являться якісь неприємні думки чи спогади, спробуйте відгородитись від них. У цьому вам допоможе робота, справи. Найголовніше – не заражайте своїм поганим настроєм оточуючих. Це може принести вам безліч проблем.