Супермісяць 14 червня 2022 року: як уникнути проблем кожному Знаку Зодіаку

Супермісяце — небезпечний і непередбачуваний день, коли можна очікувати появи проблем і труднощів. Астрологи розповіли, як появи цих труднощів можна легко уникнути.

Загалом у 2022 році очікується три Супермісяці. Це небезпечні дні, коли повний Місяць наближається до Землі на максимально близьку відстань. Сьогодні вона опиниться у Знаку Стрільця, що може спричинити деякі труднощі з енергетикою та удачею у справах.

Овен
Чоловіки цього Знаку сьогодні мають не боятися просити допомоги близьких людей. У цьому не буде нічого соромного. Що стосується прекрасної статі, то тут астрологи радять бути трішки обережнішими з прийняттям рішень. Жінкам-Овнам варто ретельно зважувати всі «за» та «проти», щоб не наламати дров.
Телець
Жадібність сьогодні точно не в тренді. Тільцям у день супермісяця у Стрільці необхідно виявити більше уваги до оточуючих, а не до себе. Цілком можливо, що доведеться приділити час сім’ї, другій половинці. Якщо хтось із друзів попросить про допомогу, також не варто виявляти байдужість.
Близнюки
Близнюкам потрібно виявляти трохи більше хитрощів, але не для збагачення, а для запобігання сварок. Про особисту вигоду варто пам’ятати в останню чергу. Якщо у голові Близнюків будуть лише думки про те, як заробити, обдурити когось або скористатися чужою слабкістю, Всесвіт швидко змусить їх пошкодувати про це.

Рак
Ракам сьогодні варто бути обережними в процесі здійснення покупок, особливо в інтернеті. Якщо не можна торкнутися товару або хоча б подивитись на нього, краще не ризикувати. Звичайно, на нього можна подивитися, коли він приїде, але це буде втратою часу. Краще відразу піти у звичайний магазин, або почекати, доки не настане завтра.
Лев
Поїздки на автомобілі можуть бути небезпечними. Якщо Леви будуть змушені подорожувати залізним конем, то їм точно не слід порушувати правила дорожнього руху. В іншому випадку можна нарватися на штраф або, що ще гірше, потрапити в аварію. Яким би не був транспорт, у дорозі Левам варто бути обережнішим.
Діва
Дівам варто проявити обережність у спілкуванні з незнайомими людьми. Також треба вміти тримати себе в руках, якщо раптом станеться щось неприємне. Не треба лаятись через дрібниці з близькими людьми — можна посваритися на дуже довгий термін. Сьогодні немає місця агресії та безпринципності, зайвої суворості у спілкуванні.
Терези
Терезам для того, щоб обійти стороною проблеми, що посилаються Супермісяцем у Стрільці. Варто покладатися насамперед на факти, а не на порожні домисли. Інтуїція у цей день працюватиме неправильно. Шосте почуття може пустити Терезів по помилковому сліду, так що краще довіряти лише здоровому глузду.
Скорпіон
Скорпіонам потрібна стриманість. Не варто говорити те, що спадає на думку. Одне невірне слово може спричинити серйозну сварку з другою половинкою, другом, начальником. Астрологи наполегливо радять усім представникам цього Знака утриматися від критики на адресу оточуючих.

Стрілець
Стрільцям, щоб уникнути проблем, варто доводити всі свої справи до кінця. Ці люди часто люблять говорити собі щось на кшталт «завтра дороблю, це не поспіхом». Сьогодні все «на поспіх». Сьогодні немає винятків і немає якихось неважливих справ. Важливо абсолютно все. Місяць вкаже на те, якими справами варто займатись.
Козеріг
Козерогам в жодному разі не можна втручатися в життя та справи оточуючих – друзів, колег і особливо близьких. Якщо лізти зі своїми порадами та рекомендаціями, можна нарватися на грубість. Не треба вважати свою думку єдино вірною, оскільки це не так. Навколишні люди самі можуть впоратися зі своїми проблемами.

Водолій
Найгрубіша помилка цього Супермісяця для Водоліїв — переоцінка своїх можливостей. Помилкове відчуття того, що все дуже легко і зрозуміло, може стати причиною помилок. Зібраність та увага до дрібниць – ось те, що необхідно кожному Водолію 14 червня. Самокритика буде корисною, але не потрібно перегинати з нею ціпок.
Риби
Щоб уникнути розчарувань та проблем цього дня, астрологи радять усім Рибам якомога рідше спілкуватися з негативно налаштованими людьми. Інакше настрій може сильно впасти, з’явиться апатія та відчуття безнадійності, а це не найкращий стан для роботи та будь-яких інших справ.