Таро-прогноз на серпень 2020: всі знаки зодіаку

Літо добігає кінця, однак у Знаків Зодіаку є цілий місяць для того, щоб завершити раніше розпочаті справи.

Поради карт Таро допоможуть впоратися з негараздами і обійти проблеми стороною.

Овен
Аркан «Дурень» в розкладі для Овнів – карта, що попереджає про небезпеку. По ній Овнам не можна халатно ставитися до своїх справ, щоб потім не займатися виправленням помилок.
По карті «Повішений» Овнам слід вчасно завершити потрібні справи. В середині серпня не можна усуватися від справ, інакше в майбутньому доведеться витратити на них набагато більше часу.
Карта «Смерть» обіцяє Овнам перехідний період, коли доведеться вибирати, що залишити в минулому, а що взяти в щасливе майбутнє. Аркан не несе негативу, проте Овнам доведеться визначатися швидко і не затягувати з завершенням справ, щоб не втратити час.
Телець
На початку місяця по карті «Пустельник» у Тельців буде час для роздумів і планування. Рада карти – намітити план дій, щоб займатися лише тим, що має значення, залишаючи на потім другорядні і малозначні справи.
В середині серпня по карті «Вежа» Тельцям доведеться відмовитися від ілюзій і не гнатися за уявними ідеалами. З цього Аркану в життя залишають лише те, що має сенс і першорядне значення.
Аркан «Імператриця» вказує на те, що справи незабаром принесуть позитивні результати. У Тельців з’явиться безліч можливостей для розкриття та розвитку талантів. Двері в щасливе майбутнє вийде відкрити, якщо не зупинятися на досягнутому.
Близнюки
Карта «Сонце» в розкладі для Близнюків вказує на приємні новини. По ній можна сміливо починати щось нове, а також заповнювати запас сил і насолоджуватися кожним днем. Позитивний настрій дозволить вирішувати всі проблеми швидко і без втрат.
Карта «Імператриця» обіцяє Близнюкам активний розвиток справ і успіх в розпочатому. З цього Аркану вдасться виконати складні справи, дозволити сімейні проблеми і знайти вихід зі скрутної ситуації.
Аркан «Іерофант» говорить про можливість завоювати повагу оточуючих. Близнюкам чекає копітка робота, заснована на чесності суджень і дій. Позитивна карта говорить про сміливість і бажанні рухатися вперед, щоб завойовувати нові вершини.

Рак
Аркан «Маг» відкриває серпень, і по ньому Раки зможуть досягти нових успіхів у діловому середовищі. Рада карти – не боятися своїх бажань і втілювати в життя сміливі ідеї. На початку місяця для розвитку будуть найсприятливіші умови.
«Повішений» в розкладі – карта, яка закликає Раков до обережності. Недбале ставлення до роботи цілком може привести до сумних наслідків, і в майбутньому доведеться витратити сили і час на роботу над помилками.
Аркан «Імператриця» говорить про успіхи в започаткованих справах, і Раки в кінці серпня зможуть розкрити свої таланти, а також знайти вірний напрямок завдяки внутрішньому голосу. Інтуїція допоможе обійти перешкоди стороною.
Лев
По карті «Сила» Леви на початку місяця зможуть домогтися всього, що необхідно, а також впоратися з будь-якими труднощами. Все, що їм потрібно, – залишатися чесними і не боятися невідомості. Оптимістичний настрій і готовність до боротьби допоможуть прийти до успіху.
Згідно з картою «Правосуддя», Левам необхідно надходити чесно. Промахи і помилки в майбутньому змусять зупинитися і переробляти роботу. Рада Аркана – приймати правильні рішення, прислухаючись до інтуїції і совісті, щоб в житті не було місця розчарувань і втрат.
«Вежа» в розкладі – карта, яка закликає відмовитися від ілюзій. З цього Аркану в кінці серпня Леви зіткнуться з вибором, від якого буде залежати майбутнє. Поспішати з висновками не варто, щоб вибрати правильний шлях.
Діва
По карті «Сила» Діви зможуть досягти нових висот, позбувшись баласту за спиною. З цього Аркану з життя йдуть неприємності, якщо вірити в свої сили і не зупинятися на досягнутому.
Аркан «Дурень» попереджає Дів про те, що недбалість може призвести до великих неприємностей. Рада карти – уважно стежити за подіями і не перекладати відповідальність, щоб потім не витрачати час на переробки.
«Колесо Фортуни» обіцяє Дівам приплив нової важливої ​​інформації, яка буде на вагу золота. Вони зможуть повністю розкрити свої таланти і знайти їм застосування. Дівам належить вибрати вірний шлях, а значить, поспішати з висновками не варто.
Терези
Початок місяця, судячи з карти «Помірність», пройде для Терезів в спокійному режимі. З цього Аркану вдумлива і копітка робота принесе свої плоди вже незабаром, а поспіх, навпаки, може стати причиною безлічі негараздів.
По карті «Маг» Ваги зможуть втілити в життя сміливі мрії та ідеї, якщо перестануть сумніватися в своїх силах і візьмуться за роботу без зволікання. Рада карти – йти своїм шляхом, захистивши себе від маніпуляторів.
По карті «Імператор» Терезів чекає удача в справах і питаннях, пов’язаних з фінансами. Аркан говорить про сприятливий час для укладення угод і пошуку джерел матеріального благополуччя.

Скорпіон
Аркан «Смерть» обіцяє Скорпіонам зміни, і для того, щоб вони були на краще, Скорпіонам доведеться відмовитися від застарілих ідей і планів. Зміна пріоритетів і вміння підлаштовуватися під обставини призведуть до швидких успіхів.
Карта «Суд» вказує на звільнення, і Скорпіони в середині серпня зможуть поставити крапку в складній справі, дозволити наболілі питання, а також звільнитися від уваги маніпуляторів і заздрісників.
Аркан «Колісниця» вказує на стрімкі зміни, і Скорпіонам в кінці місяця вдасться наблизитися до поставленої мети. Рада карти – не зволікати і приступати до вирішення важливих питань.
Стрілець
Аркан «Мир» обіцяє Стрільцям дуже добрий початок серпня. За цією карткою не важко буде знайти своє місце під сонцем, впоратися з труднощами і знайти компромісні рішення для того, щоб в спілкуванні з близькими не було марних сварок і конфліктів.
По карті «Правосуддя» Стрільці зможуть досягти успіхів в короткий термін, якщо будуть надходити чесно і відмовляться від будь-якого обману. Рада карти – не втрачати пильності і не дозволяти оточенню маніпулювати собою.
«Маг» в розкладі – карта винахідливості і нових прагнень. З цього Аркану Стрільці зможуть розкрити таємні таланти, застосування яких допоможе швидко прийти до мети і знайти шлях до фінансового благополуччя.
Козеріг
«Місяць» нагадує Козерогам про необхідність помічати деталі і не дозволяти оточенню нав’язувати свою думку. У справах можуть бути затримки, якщо халатно ставитися до своїх обов’язків і потурати емоціям.
Аркан «Диявол» закликає проявити обережність. За цією карткою Козерогам варто остерігатися своїх негативних рис характеру, які можуть вирватися назовні. Тримаючи емоції під контролем, Козероги зможуть обійти неприємності стороною.
Карта «Повішений» в розкладі символізує припинення справ. Козерогам в кінці серпня потрібно бути готовими до того, що не всі піде за планом і їм доведеться на ходу міняти рішення, пристосовуючись до змін.
Водолій
Аркан «Місяць» вказує Водоліям на промахи, через які справи можуть зайти в глухий кут. За цією карткою на початку місяця важливо помічати деталі, щоб не стати заручниками власної недалекоглядності.
Аркан «Зірка» символізує сприятливий період, коли перешкод на шляху немає, і можна сміливо йти за мрією, не боячись промахів. Водолії по цій карті зможуть прийти до мети і вирішити складні питання без особливих зусиль.
По карті «Сила» за допомогою талантів і неординарного підходу до справ Водолії зможуть залучити успіх. Аркан вказує на силу духу, завдяки якій Водоліям буде простіше справлятися з труднощами і суперечностями.
Риби
Карта «Пустельник» говорить про час, коли Рибам варто на якийсь час залишити справи і направити сили на набуття внутрішньої гармонії. У перші дні серпня у них буде час для того, щоб зайнятися роботою над собою і привести свої почуття до рівноваги.
«Дурень» в розкладі – карта, яка вказує на зміни на краще. З цього Аркану Риби зможуть реалізувати себе повною мірою і незабаром насолодитися результатами виконаної роботи, якщо перестануть сумніватися і закривати очі на існуючі проблеми.
Карта «Помірність» говорить про те, що Рибам варто сповільнитися, щоб не упустити підказок долі і не зайти в глухий кут. Стриманість і вміння контролювати емоції зіграють Рибам на руку.