Таро-прогноз на тиждень з 10 по 16 серпня 2020 для всіх знаків зодіаку

Середина серпня – відмінний час для активної роботи і прагнень до кращого.

Поради старших карт Таро допоможуть Знакам Зодіаку провести чергову тиждень без проблем і втрат.

Овен
Третій тиждень серпня розпочнеться для Овнів з Аркана «Мир». Рада цієї карти – знайти внутрішню рівновагу, щоб завершити необхідні справи, зберегти мир в сім’ї і обійти розбіжності в діловому середовищі стороною.
Карта «Правосуддя» говорить про те, що Овнам в середині тижня варто спиратися на свої кращі риси характеру. Стійкість і вміння протистояти агресії без відповідної злості допоможуть вистояти в непростих ситуаціях.
По карті «Місяць» Овни в кінці тижня можуть випробувати страх і невпевненість в собі, і ці почуття будуть гальмувати розвиток. Рада карти – не боятися невідомості і розібратися з причиною такого стану, щоб впоратися з емоціями і знову відчути позитивний настрій.
Телець
Карта «Зірка» – щасливий знак для Тельців, провідний їх до мети в обхід перешкод і проблем. Вона вказує вірний напрямок, а значить, початок тижня буде спокійним і без неприємних сюрпризів.
Аркан «Імператор» обіцяє Тельцям фінансове благополуччя, і для того, щоб його досягти, важливо дотримуватися обережності і заздалегідь не брати до уваги прибуток. Активність і вміння працювати в команді стануть запорукою благополуччя.
По карті «Суд» в кінці тижня Тельці зможуть розібратися зі складними справами і поставити фінальну крапку. Минуле пора відпустити, щоб відкрити для себе нові горизонти і не зациклюватися на тому, що віджило своє.
Близнюки
Карта «Дурень» на початок тижня – заклик до уваги. Близнюки не повинні забувати про свої обов’язки і даних раніше обіцянок, щоб в майбутньому не зупинятися для роботи над помилками.
Аркан «Суд» в розкладі обіцяє Близнюкам справедливі результати праці. За цією карткою чесність винагороджується, а обман – працюється, тому представники Знака повинні бути готові до закономірним подій в середині тижня.
Аркан «Помірність» закликає Близнюків не поспішати і не потурати емоціям. За цією карткою вдумлива робота принесе свої плоди, а поспіх, навпаки, може стати причиною промахів і неприємностей як в справах, так і у вирішенні особистих питань.
рак
По карті «Мир» Раков чекає спокійний початок тижня. Аркан говорить про досягнення гармонії і свого місця під сонцем, завершення труднощів і вирішенні складних питань. З цього Аркану є можливість вирішити конфлікти і прийти до компромісних рішень з близькими і колегами.
Карта «Закохані» говорить Ракам про необхідність вибору, прийняти який потрібно, щоб залучити в життя позитивні зміни. З цього Аркану менше завжди замінюється великим, а значить, не варто боятися нового і незвіданого.
Аркан «Верховна жриця» закликає Раков прислухатися до своєї інтуїції, щоб знайти шлях до щастя і не упустити прихильності долі. Уважне ставлення до передчуттям дозволить обійти пастки стороною.
Лев
По карті «Дурень» Левам на початку тижня не варто сподіватися на випадок. Рада карти – зважувати кожен крок і кожне слово, щоб не відступитися і не стати жертвою неприємностей, пов’язаних з недбалим ставленням до своїх справ.
Аркан «Колесо фортуни» говорить про те, що в середині тижня Леви зіткнуться з несподіваними подіями, на хід яких навряд чи зможуть вплинути. Рада карти – дочекатися, поки пил уляжеться, щоб обернути те, що відбувається в свою користь.
По карті «Верховна жриця» Левам не варто покладатися на свій темперамент. Емоційна нестабільність буде шкодити, а не допомагати, а значить, потрібно знайти внутрішню рівновагу, щоб залучити в життя благополуччя.
Діва
Карта «Маг» обіцяє Дівам дуже добрий початок тижня. По ній гармонія між розумом і почуттями допоможе знайти вірні і оригінальні рішення, завдяки яким вийде поставити крапку в складних справах, а також почати щось нове і цікаве.
«Вежа» в розкладі – карта, яка закликає Дев попрощатися з ілюзіями і діяти рішуче. З цього Аркану з життя йдуть помилкові ідеали, і противитися цьому процесові не має сенсу.
Аркан «Правосуддя» свідчить, що в кінці тижня Діви будуть пожинати плоди минулого. Їм необхідно вибрати правильний напрям, прислухаючись до внутрішнього голосу, і не йти на поступки перед совістю.
Терези
Аркан «Дурень» закликає Терезів до обережності. За цією карткою поспіх може стати причиною промахів, тому починати тиждень стоїть з вдумливої ​​і розміреним роботи, щоб не упустити важливі деталі.
Карта «Помірність» вторить першому Аркану і вказує Терезам на важливість дотримання міри в усьому. Відсікаючи зайві емоції і стримуючи запал Ваги зможуть полегшити собі роботу, а відсутність поспіху допоможе впоратися зі справами без прикрих промахів.
«Мир» в розкладі – карта завершення шляху і досягнення поставлених завдань. З цього Аркану Ваги зможуть набути впевненості в собі і отримати результати недільних праць. Також, згідно з цією карткою, настає період, коли проблеми вирішуються і перешкод на шляху до щастя немає.

Скорпіон
Аркан «Сонце» обіцяє Скорпіонам дуже добрий початок тижня. Енергії буде в надлишку, і її потрібно буде направити в русло вирішення важливих питань або нових починань. За цією карткою можна не боятися промахів, якщо налаштуватися на оптимізм.
По карті «Верховна жриця» Скорпіонам не можна поспішати з висновками і вірити всьому, що вони чують. Розумна обережність убереже від помилок і прикрих промахів. Увага до інтуїції і передчуттям дозволить вчасно обійти неприємності стороною.
Аркан «Повішений» символізує тимчасове припинення справ, і для Скорпіонів кінець тижня буде ідеальним часом для переосмислення свого життя, коригування планів і відмови від усього, що застаріло і марно забирає час і сили.
Стрілець
Аркан «Колесо фортуни» говорить про те, що на початку тижня Стрільці зіткнуться з завданнями, вирішити які одразу не вийде. Рада карти – не поспішати з висновками, щоб вникнути в саму суть і вже після приступити до активних дій.
«Помірність» в розкладі – Аркан, який закликає Стрільців стримати запал і не поспішати. Погоня за двома зайцями може виявитися марною тратою часу і сил, а значить, в середині тижня варто виконувати справи поетапно.
Карта «Верховна жриця» говорить про час, коли Стрільці можуть довіритися внутрішнього голосу і завдяки передчуттям з легкістю обійти неприємності стороною. Інтуїція допоможе вибрати правильний напрям і прийти до успіху без зволікання.
Козеріг
Аркан «Колесо фортуни» говорить про непередбачуваність. Козероги на початку тижня будуть залучені в вир подій, порушувати які не має сенсу. Досить почекати, щоб зрозуміти причину і зробити вірні висновки.
Карта «Імператриця» говорить про те, що справи Козерогів йдуть як належить, а значить, вони рухаються в правильному напрямку. З цього Аркану швидких результатів чекати не доводиться, однак якщо не звертати з шляху, нагорода окупить всі старання.
По карті «Суд» в кінці тижня Козерогів чекає звільнення від вантажу, дозвіл складної справи або питання. Карта говорить про те, що мета близька, і для того, щоб прийти до неї, потрібно спиратися на кращі риси свого характеру і при цьому захистити себе від маніпуляторів.
Водолій
Аркан «Диявол» випадає на початок тижня і несе в собі попередження. Водоліям по цій карті важливо залишатися в гармонії з собою і не потурати емоціям, щоб не звернути в глухий кут і не виявитися в жалюгідному становищі.
По карті «Суд» Водолії зможуть подолати будь-які труднощі і звільнитися від сковували обставин, що заважають розвитку. Рада карти – чинити по совісті, щоб не наживати собі ворогів.
Карта «Смерть» говорить про те, що в кінці тижня Водолії підійдуть до закономірного фіналу і зможуть завершити черговий життєвий етап. З цього Аркану противитися змінам не варто, щоб не упускати перспективних можливостей.
риби
«Закохані» – карта вибору, причому не обов’язково в любовній сфері. Рибам доведеться зважити «за» і «проти», перш ніж кидатися в бій. Ради вони можуть запитати у перевірених людей.
«Сонце» в розкладі – позитивний Аркан, який обіцяє Рибам успіх і процвітання. За цією карткою в середині тижня можна як відпочивати, так і починати щось нове, докладати зусилля для розвитку і не боятися промахів.
Аркан «Дурень» означає ризик проговоритися про чиїсь секрети або випадково образити словом. У зв’язку з цим Риби повинні бути обережні у висловлюваннях, щоб ненароком не зачепити почуття оточуючих.