Таро-прогноз на тиждень з 17 по 23 серпня 2020: всі знаки зодіаку

Таро-прогноз на чергову тиждень серпня допоможе Знакам Зодіаку зорієнтуватися у подіях і скласти план дій, щоб якомога швидше прийти до успіхів.

Підказки карт дозволять вчасно помітити неприємності і обійти їх стороною.

Овен
Аркан «Диявол» закликає Овнів до обережності, По ньому на початку тижня важливо звільнитися від впливу сторонніх і привести почуття до рівноваги. Овни ризикують оступитися, якщо будуть схильні до маніпуляцій і перепадів емоцій.
Карта «Іерофант» говорить про час, коли Овни зможуть звільнитися від стримуючих факторів і почати шлях до успіху. Рада Аркана – спрямовувати енергію в русло вирішення дійсно важливих питань.
По карті «Пустельник» Овни зможуть скорегувати плани, щоб наступного тижня втілити їх в життя. Аркан говорить про час, коли можна спокійно усамітнитися і поміркувати, заповнити недолік сил і приборкати емоції.
Телець
По карті «Дурень» Тельцям на початку тижня потрібно проявити терпіння і не поспішати з висновками. Ситуація може бути неоднозначною, тому так важливо дотримуватися обережності, щоб не обдурити себе і не стати заручниками невірних рішень.
«Пустельник» в розкладі – карта, яка закликає Тельців підвести підсумки і не поспішаючи розставити пріоритети. Аркан показує, що справи можна буде до логічного завершення, а також вийде намітити нові кроки і завдяки своєчасному плануванню швидко прийти до перемоги.
Згідно з картою «Повішений», Тельці в кінці тижня зможуть прийняти зважені рішення, які допоможуть справах зрушити з мертвої точки. Активність в кінці тижня небажана – набагато важливіше інтелектуальний розмірений працю.
Близнюки
Карта «Помірність» закликає Близнюків до набуття гармонії, яка допоможе зосередитися на важливих справах і не кидатися в крайнощі. З цього Аркану перемога чекає тих, хто вміє аналізувати і використовувати отримані знання для вирішення складних питань.
Аркан «Маг» говорить про незвичайні здібності, які допоможуть втілити в життя сміливі задуми. Близнюки зможуть взяти ініціативу в свої руки і досягти нових висот як в кар’єрі, так і в особистому житті.
По карті «Правосуддя» Близнюків чекає торжество справедливості і завершення труднощів. Рада карти – надходити чесно, щоб ніхто не зміг нашкодити Близнюкам, а їх чесне ім’я стало запорукою нових перемог.
рак
По карті «Колісниця» Раки зможуть почати тиждень з активності. Це може бути відрядження, подорож або останній ривок до довгоочікуваної мети. З цього Аркану зволікати не можна, а значить, не варто упускати перспектив.
«Маг» для Раків – карта вибору шляху. Аркан допомагає усвідомити свою значимість і вибирати шлях, який веде до процвітання. Для того, щоб всі задуми втілилися в життя, Ракам варто закликати на допомогу удачу і не сумніватися в своїх силах.
Аркан «Суд» символізує благополучне завершення якої-небудь справи, коли Раки можуть поставити довгоочікувану крапку. За цією карткою не варто відкладати на потім важливі справи, щоб скоріше завершити те, що вже готове стати минулим.

Лев
По карті «Іерофант» Леви можуть покластися на близьку людину, рада якого допоможе подолати труднощі. На початку тижня не варто ігнорувати чужі підказки, щоб вчасно обійти неприємності.
По карті «Повішений» Левам не можна халатно ставитися до своїх обов’язків і надовго відкладати вирішення важливих питань. З цього Аркану можна взяти паузу, щоб подумати і скласти план дій, але при цьому варто пам’ятати, що час не стоїть на місці.
«Колісниця» в розкладі – карта активних дій. З цього Аркану Леви можуть бути впевнені в тому, що у них є все для досягнення мети, а значить, зволікати не має сенсу.
Діва
«Пустельник» в розкладі для Дів – карта, яка закликає почати тиждень ні з активних дій, а з планування. Працьовитим Дівам не складе труднощів зайнятися складанням списку справ, щоб не упустити жодної значущої деталі.
Аркан «Верховна жриця» закликає Дев прислухатися до внутрішнього голосу. Інтуїція допоможе приймати правильні рішення і дізнаватися все те, що раніше було приховано. Отримана інформація допоможе зробити вірні висновки і прийти до успіху.
Аркан «Імператор» говорить про успіхи, які вже досягнуті, і нові можливості. Дівам для розширення горизонтів необхідно спиратися на свої кращі якості і розвивати таланти, дані їм при народженні.
Терези
Терезам Аркан «Колісниця», що випадає на початок тижня, принесе довгоочікувані зміни в житті. За цією карткою приймаються рішення, на які раніше не вистачало хоробрості. Перед Терезами будуть відкриті всі двері, а значить, можна сміливо приступати до роботи.
«Мир» в розкладі – карта здобуття свого місця і довгоочікуваних результатів доданих раніше зусиль. З цього Аркану завершуються труднощі, вдається знайти спільну мову з оточенням і залишити позаду розбіжності.
«Смерть» – карта, яка закликає Терезів залишити в минулому всі, що застаріло і марно забирає час. З цього Аркану в житті відбуваються кардинальні зміни, які принесуть успіх і процвітання, якщо не противитися тому, що відбувається і винести корисні уроки з подій, що трапилися.
Скорпіон
Аркан «Місяць» застерігає Скорпіонів від необдуманих рішень. Карта відповідає за таємниці і знання, які поки не доступні. Скорпіонам доведеться уважно вибирати коло спілкування, щоб не попастися на виверти шахраїв і маніпуляторів.
По карті «Верховна жриця» Скорпіони зможуть довіритися внутрішньому чуттю, щоб не помилитися як в словах, так і в діях. Рада карти – прислухатися до себе, щоб виключити з кола спілкування ненадійних людей.
«Правосуддя» в розкладі – карта закономірних підсумків. По ній Скорпіони отримають результати прикладених раніше зусиль, і вони будуть позитивними, якщо дії в минулому були чесними.
Стрілець
Карта «Дурень» говорить Стрільцям про справи, які відбуваються без їх відома. З цього Аркану початок тижня може здатися позитивним і простим, однак неуважність може призвести до неприємностей, а значить, з понеділка буде потрібно підвищена увага до подій.
Аркан «Зірка» говорить про призначення, яке належить виконати. Рішучість і підприємливість допоможуть Стрільцям зважитися на важливий крок. В середині тижня не варто зациклюватися на минулому, щоб негативні події з нього не вплинули на рішення.
«Маг» в розкладі – карта винахідливості і нововведень. По ній Стрільці зможуть змінити життя, спростивши собі роботу завдяки новаторським рішенням, а також знайти спосіб застосувати вроджені таланти для залучення в життя процвітання.
Козеріг
Аркан «Імператриця» говорить про благополучне початку тижня, коли Козероги можуть спокійно займатися наміченими справами і не боятися промахів. Розмірене і вдумлива робота набагато швидше призведе до потрібних результатів, ніж поспіх і спроба наздогнати двох зайців.
«Пустельник» в розкладі – карта, яка закликає до тимчасового усамітнення. З цього Аркану Козероги зможуть взяти паузу, щоб відновити запас енергії, поміркувати про майбутнє і скласти план дій.
По карті «Сила» Козерогам не важко поставити крапку в складних справах і дозволити серйозні питання. Аркан говорить про прекрасні перспективи, якщо не зволікати і братися за роботу тут і зараз.
Водолій
Аркан «Вежа» обіцяє Водоліям зміни в житті, пов’язані з переоцінкою цінностей. За цією карткою стереотипи і уявна безпеку руйнуються, залишаючи місце для нових звершень і дійсно важливих рішень.
Карта «Імператриця» говорить про наявність необхідного досвіду і знань. Аркан обіцяє допомогу і підтримку з боку близької впливової людини, який допоможе Водоліям подолати перешкоди на шляху до заповітної мети.
«Повішений» в розкладі – карта, яка закликає до обережності. По ній Водоліям доведеться грамотно розставити пріоритети і не переоцінити свої сили, щоб не потрапити в глухий кут. Рада карти – не поспішати, щоб не упустити важливі деталі.
риби
Аркан «Правосуддя» вносить в життя Риб ясність. По ньому вдасться побачити приховане раніше і зробити вірні висновки, завдяки яким вийде прийти до нових успіхів і підвищити свою значимість.
Карта «Помірність» обіцяє Рибам гармонійну середину тижня, коли можна спокійно займатися улюбленими справами, не поспішати з висновками і зосередитися на виробленні внутрішньої рівноваги.
Карта «Вежа» описує період, коли настає пора щось змінювати в житті. Від Риб потрібно рішучість, щоб залишити ілюзії, змінивши їх реальними планами. Відмова від повітряних замків стане першим кроком до нових успіхів.