Таро-прогноз на тиждень з 3 по 9 серпня 2020: всі знаки зодіаку

Серпня завершує літо, і в цей період багато розмірковують над завершенням літніх справ, а також починають планувати щось нове на осінь.

Експерти пропонують познайомитися з розкладами на прийдешню тиждень з 3 по 9 серпня, щоб без поспіху проаналізувати підказки карт і знайти для себе оптимальні рішення.

Овен
Аркан «Суд» відкриває тиждень, і по цій карті Овнів чекає позбавлення від турбот. Настає період, коли справи зрушаться з мертвої точки, і Овни зможуть відновити те, що було раніше змушені поставити на паузу.
Аркан «Місяць» у розкладі описує ситуацію, коли Овнам може не вистачити сміливості для рішучого кроку вперед. Рада карти – не боятися невідомості, щоб не упустити перспективних можливостей.
По карті «Вежа» Овнам доведеться попрощатися з тими планами, які більше не актуальні, позбутися ілюзій і подивитися правді в очі. Перехідний період випадає на вихідні, а значить, буде час прийти в себе і знайти вірне рішення.
Телець
Аркан «Зірка» відкриває тиждень, і по цій карті Тельці зможуть впевнено продовжувати розпочаті справи, не сумніваючись в майбутніх успіхах. Аркан символізує захист від неприємностей і непередбачених проблем.
Аркан «Маг» вказує на наполегливість і рішучість. Карта лідерства означає прорив і успіх, і Тельці з цього Аркану зможуть підлаштовуватися під обставини і з легкістю долати перешкоди.
По карті «Колісниця» Тельці зможуть поставити крапку в справах, зробивши заключний ривок. Сміливість і вміння наполягати на своєму стануть запорукою щасливого життя, в якій немає місця маніпуляторам.
Близнюки
Карта «Іерофант» символізує мудрість і вміння приймати зважені рішення. По ній Близнюкам на початку тижня має бути розставити пріоритети, щоб присвячувати час лише тим справам, які мають сенс і несуть позитивні зміни.
«Зірка» – це карта надій, яскравих перспектив і здійснення мрій. Аркан говорить про оптимістичний настрій, який допоможе Близнюкам досягти успіхів, не докладаючи до цього титанічних зусиль.
По карті «Правосуддя» Близнюки зможуть прояснити ситуацію, об’єктивно судити про події, що відбуваються і безпомилково знайти шлях, що веде до щасливих змін. Також згідно з цією карті важливо надходити чесно, щоб не допускати помилок.

Рак
По карті «Повішений» Раков на початку тижня чекає тимчасове припинення справ. Скуті обставинами, Раки можуть зробити невірні висновки, тому поспішати і поспішати не можна.
«Сонце» в розкладі – позитивна карта, що обіцяє Ракам приємні новини і сюрпризи. З цього Аркану в життя приходять позитивні зміни і з’являється можливість почати то що раніше здавалося складним і трудомістким.
Аркан «Мир» говорить про те, що Раки зможуть досягти мети, знайти гармонію із зовнішнім світом і попрощатися з труднощами. Карта обіцяє прекрасне завершення тижня, коли Раки зможуть насолодитися результатами своєї роботи в повній мірі.
Лев
Аркан «Дурень» передбачає ситуацію, в якій Левам належить провести роботу над помилками, щоб виключити неточності і в майбутньому не втрачати часу. За цією карткою халатне ставлення до обов’язків може привести до проблем, а значить, потрібно бути гранично уважними.
Карта «Закохані» говорить про необхідність зробити серйозний вибір, який дозволить Левам піднятися на новий щабель і залучити в життя благополуччя. Мудрі рішення і відсутність поспіху допоможуть Левам зробити вірні висновки.
«Імператриця» в розкладі – карта, що символізує успіхи, але у віддаленому майбутньому. Випадаючи в розкладі, вона вказує на правильно прийняті рішення. Леви можуть бути впевнені в тому, що йдуть у вірному напрямку.
Діва
По карті «Імператриця» Діви на початку тижня можуть покластися на долю і не переживати за результат започаткованих справ. Аркан говорить про зростання і процвітання, і при відсутності поспіху Діви зможуть незабаром прийти до відмінних результатів роботи.
Згідно з картою «Іерофант», з’являється можливість займатися тим, що має сенс. Аркан говорить про час, коли Діви зможуть почати шлях до процвітання, направивши сили на розвиток бізнесу або просування по кар’єрних сходах.
«Імператор» в розкладі – карта, яка вказує на переважання волі і логіки, і по ній Діви зможуть приймати вірні рішення, не піддаючись на провокації і контролюючи емоції. Аркан обіцяє шану і процвітання, і Діви зможуть завоювати авторитет.
Терези
Карта «Іерофант» несе в собі попередження. Для того, щоб досягти мети, Терезам з понеділка потрібно слідувати складеним раніше плану і присвячувати час лише осмисленого праці, але без зайвого фанатизму.
Карта «Вежа» символізує крах ілюзій. Аркан закликає відмовитися від самообману, подивитися правді в очі і не боятися активної праці. Прикладені сили допоможуть швидко досягти потрібного результату.
Аркан «Зірка» символізує мудрість і надію і для Терезів означає досягнення мрії. За цією карткою найсміливіші бажання можна втілити в життя, якщо йти до мети і не звертати під тиском зовнішніх обставин.

Скорпіон
Карта «Пустельник» сімволізує поиск Спок и самотності, и у Скорпіонів на качана тижня буде можлівість на годину відійті від справ, щоб розібратіся в Собі, найти внутрішню гармонію и відновіті сили для активного способу життя.
Карта «Сонце» говорити про Впевненість в завтрашньому дні и пріємні новини. За ній Скорпіоні зможуть досягті поставлених завдання, насолодітіся результатами праці, а такоже почату Щось нове и Варта.
Аркан «Смерть» в розкладі говорити про перехідній етап. В кінці серпневої тіжні Скорпіонам придется попрощатіся з минулим, Залишити в ньом все, что застаріло, щоб звільніті місце для Нових захоплюючіх пригод.
Стрілець
Початок тижня по карті «Смерть» буде для Стрільців часом змін. З цього Аркану з їхнього життя идет все наносне, что заважає розвитку. Рада картки – не противитися подіям, что відбуваються, щоб Залишити за спиною все, что НЕ дает рухатіся вперед.
Аркан «Зірка» вказує на приверженность долі, и Стрільці могут сміліво рухатіся вперед, не боячися затрімок и непріємностей. Праці увінчаються успіхом, Якщо не відмовлятіся від планів и Відкривати Нові горизонти.
За карті «Імператор» Стрільцям Належить занурітіся в справи з головою. Аркан говорити про годину, коли будь-яка складність буде по плечу, а значить, в кінці тижня буде сприятливі годину для вирішенню складних вопросам.
Козеріг
Аркан «Дурень» вказує на майбутні Життєві заминки, и для того, щоб з ними впоратіся, Належить провести роботу над помилки. Козерогам на качана тижня Варто звернути Рамус на незавершені справи, щоб поставити в них Крапка.
За карті «Місяць» Козерогам Належить розібратіся зі своими емоціямі, щоб захістіті собі від безпідставніх переживань и страхів. Досягнувші гармонії, Козерогам буде простіше справлятіся зі справами и не зупінятіся через постійне почуття невпевненості.
«Вежа» в розкладі – карта, яка вказує на необходимость відмовлятіся від ілюзій и планів, Які НЕ вдасть втіліті в життя. В кінці тижня Козерогам Належить Залишити за спиною все, что НЕ має Ніякого СЕНС, щоб прийти до щастя.
Водолій
Карта «Диявол» Несе в Собі попередження и вказує, что Водоліям важліво буде зберігаті спокій и не піддаватіся на провокації. Так буде простіше справлятіся зі справами и обходити непріємності стороною.
Аркан «Іерофант» говорити про годину, коли будь-які Труднощі будут по плечу, если прісвячуваті годину усвідомленого праці и не відволікатіся на розваги. За цією карткою Водолії зможуть прийти до успіху, если направляти сили на решение Ранее розпочатіх справ.
Аркан «Смерть» віщує Зміни в жітті, и для того, щоб смороду пройшли без непріємностей, Водоліям НЕ Варто опіратіся, что відбувається. З життя идет все, что застаріло, звільняючі місце новому и захоплюючому.
Риби
Карта «Сила» відкріває тиждень и обещает Рібам відмінний старт. З цього Аркану Готовність до БОРОТЬБИ и оптімістічній настрій дозволяти Рібам Швидко прийти до поставленої уели и залучіті в життя Процвітання.
За Аркану «Сонце» Риб чекає Дивовижна середина тижня, коли удача буде на їхньому боці. Карта говорити про везіння и пріємні новини, а значить, Риби могут сміліво йти до своєї мрії и не боятися зріву планів.
Аркан «Колесо фортуни» обещает несподіваній поворот долі, коли Риби могут опінітіся в гущі подій. Рада картки – не поспішаті з висновка, дати неминучий случиться, щоб пізніше взяти частку у свои руки Завдяк зваження рішенням.