Таро-прогноз на тиждень з 6 по 12 липня 2020: все знаки зодіаку

Розклади карт Таро допомагають багатьом справлятися з труднощами і залучати в життя благополуччя.

Другий тиждень липня пройде успішно, якщо познайомитися з розкладами і дізнатися про те, які події відбудуться в найближчі сім днів.

Овен
Другий тиждень липня розпочнеться для Овнів з карти «Диявол». Аркан говорить про пастки на шляху, які можуть створювати як люди, так і обставини. Овнам важливо залишатися пильними, щоб вчасно зреагувати на небезпеку і обійти неприємності стороною.
«Пустельник» в розкладі – карта, яка вказує Овнам на необхідність залишитися наодинці з собою, щоб зібратися з думками. В середині тижня у них буде можливість впоратися зі стресом, знайти відповіді на хвилюючі питання і намітити план дій на час, що залишився до кінця тижня.
По карті «Помірність» Овнам не можна поспішати з висновками і діяти необачно. Аркан говорить про удачу, яка чекає їх, якщо вони будуть працювати розмірено і не стануть довіряти словам незнайомців. Уміння слухати інтуїцію дозволить уникнути негараздів і з успіхом завершити розпочате.
Телець
По карті «Зірка» Тельців чекає спокійний початок тижня, коли проблеми більше не турбують і перешкод на шляху до мети немає. Рада Аркана – не звертати з обраного шляху, і тоді успіх не змусить себе чекати.
Аркан «Закохані» говорить про важливість вибору, який належить зробити Тельцям. З цього Аркану важливо мобілізувати сили, щоб не помилитися і не піти шляхом, що веде в глухий кут. Вибір не можна довіряти оточенню, щоб не жити чужими мріями та ідеалами.
По карті «Верховна жриця» Тельцям не можна ігнорувати внутрішній голос. Довіра інтуїції дозволить впоратися з труднощами і знайти ті двері, що веде до щастя і успіхів. Рада карти – помічати деталі, завдяки яким вийде скласти пазл і відповісти на складні питання.
Близнюки
Аркан «Мир» обіцяє Близнюкам початок тижня. За цією карткою складні питання вирішуються без праці і в житті настає момент, коли кожен зможе знайти своє місце і досягти успіхів без особливих зусиль.
«Колісниця» в розкладі говорить про те, що Близнюки зможуть зробити ривок і поставити крапку в затіяному справі, якщо не будуть зволікати. Карта каже про сприятливий час для залучення в життя нових успіхів.
Аркан «Імператор» обіцяє Близнюкам продуктивну роботу, коли завдяки грамотним рішенням вийде підвищити авторитет, а також претендувати на довгоочікувану посаду або вдало змінити вид діяльності.

Рак
Згідно Аркану «Сила», на початку місяця Раки зможуть зробити прорив в справах. Ця карта говорить про те, що сила волі допоможе Ракам подолати будь-які труднощі, а оптимізм не дасть піддатися на провокації з боку недоброзичливців.
Карта «Верховна жриця» повідомляє, що Раки зможуть обійти неприємності стороною, якщо прислухаються до внутрішнього голосу. Аркан обіцяє успіх тим, хто не стане поспішати і робити необачних вчинків на хвилі емоцій.
По карті «Сонце» Раков чекає нагорода за їхню працю і успіх в будь-яких починаннях. Раки зможуть залучити позитивні зміни, якщо будуть з оптимізмом дивитися в майбутнє.
Лев
Початок тижня, судячи по карті «Закохані», пройде в роздумах. Левам належить прийняти непросте рішення, від якого залежатимуть подальші події. Рада карти – слухати своє серце, щоб вибрати правильний шлях, що веде до благополуччя.
Аркан «Повішений» в розкладі вказує на тимчасове бездіяльність. Левам належить зрозуміти причину уповільнення справ, щоб провести роботу над помилками, винести цінні уроки на майбутнє і не повторювати подібних помилок.
По карті «Імператор» Леви зможуть знайти надійних партнерів як в справах, так і в особистому житті. Дружні, ділові або любовні зв’язки будуть міцними, якщо відмовитися від гордині і навчитися знаходити компроміс.
Діва
Аркан «Колесо Фортуни» говорить Дівам про те, що на початку тижня вони потраплять у вир подій. Рада карти – не поспішати з висновками, витримати час, щоб зрозуміти причину подій, і діяти тільки після того, як знайдеться вірне рішення.
Карта «Верховна жриця» закликає Дев збирати інформацію і уважно стежити за тим, що відбувається навколо. Інтуїція допоможе приймати правильні рішення і не випускати з уваги важливі деталі.
Аркан «Смерть» означає завершення чергового етапу і перехід на новий рівень. За цією карткою в житті відбуваються зміни, тому Діви в кінці тижня зможуть попрощатися з віджилим минулим і звільнитися від усього, що заважає розвитку.

Терези
Карта «Правосуддя» обіцяє Терезам благополучний результат започаткованих справ, але для цього надходити потрібно чесно. З цього Аркану в житті відбуваються позитивні зміни, якщо працювати і не звертати з обраного шляху.
Аркан «Колісниця» закликає Терезів до активних дій. Рада карти – не зволікати, щоб отримати від долі приємні подарунки, досягти успіху в обраній справі і швидко вирішити тягнуться з минулого питання.
По карті «Смерть» Терезів чекає завершення чергового етапу, коли настає пора поставити крапку і знайти для себе новий напрямок, що не чіпляючись за минуле. Потрясінь і неприємностей вдасться уникнути, якщо діяти впевнено і не шкодувати про те, що вже віджило.
Скорпіон
Аркан «Повішений» попереджає Скорпіонів про те, що недбалість може призвести до проблем. Рада карти – не випустити з уваги навіть найдрібніших деталей, щоб вчасно обійти неприємності стороною.
Карта «Вежа» обіцяє зміни, і Скорпіонам для цього важливо відмовитися від застарілих планів, а також перестати будувати замки з піску. Практичність і далекоглядність допоможуть скорегувати плани і займатися лише тими справами, які принесуть користь.
Аркан «Імператриця» вказує Скорпіонам на благополучний результат справ, але для цього не можна поспішати і піддаватися на провокації. Мудрі рішення і стабільна робота приведуть до перемоги і нових успіхів.
Стрілець
Відкриває тиждень карта «Правосуддя», по якій Стрільці можуть відстояти своє чесне ім’я, впоратися з недоброзичливцями і поставити крапку в складній справі. Рада Аркана – надходити чесно, щоб в майбутньому не створювати собі додаткових проблем.
«Зірка» в розкладі – позитивна карта, яка вказує на вірний вибір та успіх в кінці шляху. З цього Аркану проблеми вирішуються легко, і Стрільці зможуть досягти всього, що було заплановано, якщо не відмовляться від своїх задумів.
Карта «Смерть» вносить сум’яття в думки і почуття, лякаючи багатьох. Однак її призначення – вказати на те, що черговий етап життя завершено. З минулим пора попрощатися, і Стрільцям для залучення благополуччя пора залишити позаду всі, що утримує і заважає особистісному зростанню і розвитку.
Козеріг
Карта «Колісниця» говорить Козерогам про те, що з понеділка важливо взяти себе в руки і рухатися назустріч своїй мрії. Позитивний Аркан говорить про час, коли активні дії ведуть до успіхів, а роздуми і побоювання, навпаки, сприяють залученню неприємностей.
Аркан «Місяць» повідомляє, що Козерогам будуть доступні приховані раніше знання. Все навколо стане явним, і з’явиться можливість визначити, з ким із оточення не по дорозі. Інтуїтивно буде простіше знайти тих людей, які намагаються нашкодити і будують підступи за спиною.
«Верховна жриця» в розкладі вказує на впливовість Козерогів. Від прийнятих ними рішень буде залежати щастя інших людей, тому Козерогам важливо бути пильними. Егоїзм і образи краще залишити в минулому, щоб неупереджено судити про успіхи колег чи підлеглих.
Водолій
Аркан «Помірність» закликає Водоліїв до відповідальності. За цією карткою можна поспішати: велика ймовірність в поспіху пропустити значущі події і накликати на себе неприємності. Вдумливі рішення дозволять швидко розібратися в ситуації, що склалася і залучити успіх.
Карта «Суд» вказує на благополучне завершення справ, які викликали сумніви і тривогу. Водолії зможуть вийти переможцями зі скрутної ситуації і не тільки перемогти власні страхи, а й поставити на місце кривдників і недоброзичливців.
Аркан «Верховна жриця» обіцяє Водоліям підтримку в особі владного людини, а також укзивает на володіння достатніми знаннями і досвідом для нових звершень. Не виключено, що Водоліям потрібно усамітнення для складання плану і роздумів.