Три знаки зодіаку: кращі гумористи

Кожен знак Зодіаку унікальний, має риси притаманні тільки йому. Астрологія вже довгий час підтверджує таку закономірність.

У статті перераховані знаки, спостерігаючи за якими було відмічено дотепність і прекрасне почуття гумору.

Лев
Лев схильний до самоіронії, ніколи не боїться виглядати смішно або безглуздо. Йому притаманний інтелектуальний гумор, відмінний оповідач, завжди знає, на чому варто зробити акцент, щоб історія вийшла запам’ятовується і дотепною.
У будь-якій ситуації Лев тримається гордо, але завжди здатний посміятися над собою. Любить прикрашати, щоб зробити розповідь смішніше.
Тому, почавши розповідати історію, до вечора Лев може доповнити її безліччю дотепних деталей, але від цього вона може стати злегка нереалістичною. Такий підхід подобається не всім оточуючим.

Рак
Раки мають відмінне почуття гумору і добре відчувають співрозмовника. Їх стезя – це сатира і перебільшення фактів. Через такого підходу можуть здатися дурніші.
Ракам подобається акторська гра, вони використовують такий елемент в повсякденному житті. Досить образливі люди, але при цьому можуть направити свої жарти на себе. Але Раки можуть жартувати не на всі теми, наприклад, вульгарні жарти не для них.

Телець
Оптимістичний і позитивний знак Зодіаку. Намагається все перевести в жарт. Незважаючи на все це, Тельці дуже тактовні люди, ніколи не образять співрозмовника, так як поважають почуття оточуючих. Завжди в курсі всіх новин, відмінно відчувають іронію. Жарти Тельця витончені, зрозуміти їх може не кожен.