«Це брехня»: Мел Гібсон спростував звинувачення в антисемітизмі

Мел Гібсон спростував звинувачення Вайнони Райдер в антисемітизмі і гомофобії

Актор і режисер Мел Гібсон заперечує заяви Вайнони Райдер про його антисемітських і гомофобних висловлюваннях. Раніше актриса заявила, що він жартував над її єврейської зовнішністю і ображав хлопця-гея.

Зірка серіалу «Дуже дивні справи» Вайнона Райдер розповіла про образливі вислови актора Мела Гібсона, який дозволяв собі антисемітські та гомофобні жарти. Коли в інтерв’ю The Sunday Times мова зайшла про антисемітизм в кіноіндустрії, актриса в черговий раз згадала про інциденти за участю колеги.
«Пам’ятаю моменти, коли люди говорили мені:« Стоп, та ти єврейка? Але ти така гарна!” – розповіла Райдер. – Багато років тому був один фільм, в якому я могла знятися, – історична картина. І глава студії, який був євреєм, сказав, що моя зовнішність «занадто єврейська», щоб зніматися в ролі дівчини з шляхетної родини».

За словами актриси, одного разу під час гучної вечірки Гібсон недоречно і грубо пожартував над її близьким другом-геєм і проїхався по її єврейським корінням.
Мел Гібсон курив сигару, ми спілкувалися, і тут він каже моєму другові-гея:”Стоп, я що, підхоплю СНІД?” А потім розмова зайшла про євреїв, і він сказав: «Ти ж не втекла від печі, так адже?» – сказала Райдер.
Вона зазначила, що згодом актор намагався вибачитися за свої висловлювання. Однак сам Гібсон категорично спростовує всі звинувачення.
При цьому Райдер не відмовляється від своїх слів і продовжує розповідати про некультурного поведінці Гібсона.
«Я вірю в спокутування і прощення і сподіваюся, що містер Гібсон знайшов безпечний спосіб впоратися з своїми демонами, але я не один з них, – йдеться в заяві Райдер. – Приблизно в 1996 році ми з моїм другом Кевіном Окоін стали об’єктами його висловлювань, повних ненависті. Для мене це дуже живий і хворобливе спогад. Лише прийнявши на себе відповідальність за свою поведінку, ми зможемо спокутувати свою провину і почати поважати один одного. Бажаю йому успіхів на його шляху».
Вперше Гібсон опинився в центрі скандалу через через антисемітських висловлювань в 2006 році. Коли актора заарештували за водіння автомобіля в нетверезому вигляді, він назвав євреїв «винними у всіх світових війнах». Пізніше він звинуватив поліцейських в незаконному використанні диктофона і спробував виправдати свої висловлювання нервовим зривом.
Через кілька років в мережі з’явилися аудіозаписи, в яких Гібсон використовує расистські вислови під час конфлікту з колишньою коханою, піаністкою Оксаною Григор’євою.
«Ти мене ганьбиш. Ти виглядаєш як <…> свиня в капелюсі, і якщо тебе зґвалтує натовп [темношкірих], сама будеш винна », – заявив актор.
Згідно з виданням Radar Online, поруч перебувала дочка Люсія, яку уродженка Саранська народила в 2010 році. На той момент дівчинці було близько півроку. Також Гібсон образив колишню кохану за те, що вона годувала дитину грудьми, незважаючи на наявність імплантів. Він висловив роздратування з приводу збільшених грудей і іншим пластичних операцій Григор’євої.

«Вони виглядають безглуздо. Вони такі величезні, як Вегас, а ти ще й носиш обтягуючий одяг. Ти виглядаєш як повія. Якщо тебе згвалтують, то ти сама будеш в цьому винна, так як ти провокуєш це», – сказав артист.
Незважаючи на скандали з антисемітськими, гомофобними і расистськими висловлюваннями, Гібсон продовжив успішну кар’єру.