У Єви Грін зажадали понад 130 мільйонів доларів за зрив зйомок фільму

У французької актриси Єви Грін зажадали понад 130 мільйонів доларів за зрив зйомок фільму. Про це повідомляє Variety.

Представники кіностудії White Lantern заявили, що робота над науково-фантастичним трилером «Патріот» так і не була завершена з вини артистки, яка нібито вимагала найняти додатковий персонал за великі гроші. Наприклад, вона хотіла привернути до проекту продюсера Пола Саронно, супервайзера візуальних ефектів Джорджа Звір і сценаристку Жанетт Макграт. Крім того, Грін, яка в підсумку відмовилася від роботи над «Патріотом», просила, щоб компанія виплачувала гроші її особистим помічникам.

Актриса також подала позов до White Lantern. Вона зазначила, що за контрактом студія повинна виплатити їй гонорар, який перевищував один мільйон доларів. Грін нагадала, що, згідно з документом, гроші повинні були бути виплачені незалежно від того, чи вийде картина на екрани.
У травні актриса зізналася, що переживає про те, як вік відіб’ється на її роботі. «Багато жінок говорять:” Я знайшла себе, я відчуваю себе набагато краще, ніж коли мені було 20 років “. Але я все ще хочу бути бажаною. Жодна жінка не хоче старіти. Я вже чула, що занадто стара для якихось ролей, тому не хочу брехати і говорити “О, це так здорово” », – відзначала Грін.
40-річна Єва Грін відома за фільмами «Мрійники», «Казино Рояль», «Будинок дивних дітей Міс Перегрин», «Золотий компас,» «Царство небесне». У 2020 році відбудеться прем’єра серіалу «Світила» з її участю.