Усі місячні та сонячні затемнення 2023

Затемнення — одні з найнебезпечніших днів на рік. Астрологи пропонують вам ознайомитись із чотирма затемненнями, які відбудуться у 2023 році. Вони можуть залишити незабутній слід на світовій історії та на житті кожного з нас окремо.

Намагайтеся завжди планувати свої справи наперед, оцінюючи шанси на успіх у тій чи іншій сфері, виходячи з того, які астрологічні події є актуальними для того чи іншого періоду.

20 квітня – кільцеподібне повне затемнення Сонця
Перше затемнення виявиться повним сонячним. Це дуже небезпечна подія, адже Місяць повністю увійде в сонячний диск, але через перебування у віддаленому від Землі диск не зможе закрити Сонце повністю. Такі затемнення є вкрай непередбачуваними.
Місяць і Сонце будуть у знаку Тельця, тож затемнення 20 квітня торкнеться відразу кількох сфер — домашніх справ, фінансів, роботи та здоров’я. Сказати точно, в якій з них нам з вами доведеться зустрітися з труднощами, неможливо. Ймовірно, у когось будуть проблеми одразу в усіх напрямках.
Щодо світових подій, то все, що відбуватиметься цього дня, матиме подвійну природу. Наслідки подій, які відбуватимуться цього дня, не стануть довготривалими.

5 травня – напівтіньове місячне затемнення
Через два тижні після сонячного відбудеться місячне затемнення. Воно пройде під впливом Скорпіона. Правління стихії Води означає, що наслідки цього затемнення будуть відчуватися протягом кількох місяців. Вони можуть бути прихованими, тому астрологи радять залишатися дуже уважними протягом усього дня.
Це день зрад, обману, шахрайства. Астрологи наполегливо радять не витрачати 5 травня гроші, не влазити в авантюри і в жодному разі не наживати собі ворогів. Якщо у цей день перейти комусь дорогу, ця людина може приховати на вас образу. Надалі він може спробувати помститися вам. У цей день буде загострюватися ревнощі, потяг до маніпуляцій.
На глобальному рівні затемнення підштовхне багато газет, видань та журналів говорити неправду. Вірити новинам у такий день точно буде не найкращим рішенням.
14 жовтня – кільцеподібне сонячне затемнення
Це затемнення триватиме близько шести годин. Протягом усього цього часу у світі пануватиме хаос. І Місяць, і Сонце зустрінуться у Знаку Терезів. Це означає, що багатьом нам доведеться зустріти на шляху емоційні проблеми. Швидше за все, цього дня велика кількість людей по всьому світу почне згадувати свої минулі недоліки та проблеми, почне звинувачувати себе за те, чого не робили.
Цього дня очікуються великі помилки з боку правоохоронних органів, судів. Справедливість може не перемогти через помилки або дріб’язковість людей. Саме тому з’ясування стосунків, судові засідання та переговори краще перенести на наступний день.

28 жовтня – приватне місячне затемнення
Останнє затемнення в 2023 році виявиться менш небезпечним, але це не означає, що в цей день можна розслаблятися. Це буде день перебування Місяця в Овні, тому імпульсивність та агресія вийдуть на новий рівень. Сварки та з’ясування стосунків не принесуть вам нічого хорошого.
Якщо у цей день посваритися з кимось, то ймовірність повернути все на круги своя буде мінімальною. Образи будуть сильнішими, так само як і нервозність людей. Досягти гармонії у спілкуванні з близькими та друзями буде дуже складно, тому краще просто побути на самоті і не набридати нікому зі своїми проблемами, моралями.