Віщі сни по днях тижня: коли треба вірити тому, що наснилося

Віщі сни — не така вже й велика рідкість, як нам здається. Проблема в тому, що вони можуть снитися у будь-який день. Експерти в галузі езотерики стверджують, що у певні дні тижня нам можуть снитися сни різного характеру.

Люди хочуть бачити добрі сни, але віщі сновидіння бувають різними. Щоб зрозуміти, як їх потрібно трактувати, необхідно дізнатися, яка мета того чи іншого сну в різні дні тижня.

Сни з понеділка на вівторок
Це запобіжні сни. Якщо ви побачили щось погане або щось хороше, це вказує на ймовірність того, що це може статися. Однак, ця ймовірність суттєво знижується, коли людина стає максимально обережною.
Сни з вівторка на середу
Сни, які ми бачимо в ніч з другого на третій день тижня, є здебільшого передбачуваними. Вони тонко натякають нам про те, що може статися в найближчому майбутньому. Звертати увагу при цьому варто не на всі сни без розбору, а лише на ті, які ви вже не вперше бачите.
Сни із середи на четвер
Це сновидіння зі складним трактуванням. Всесвіт у такі періоди спілкується з нами загадками, тож вам доведеться спробувати розгадати цей ребус. Тут важливо довіряти інтуїції та мислити не прямолінійно, а асоціативно.

Сни з четверга на п’ятницю
Експерти зазначають, що понад дві третини всіх віщих снів припадає саме на ніч із четверга на п’ятницю. Це дуже важливий день для тих, хто любить шукати відповіді на життєві запитання у снах. На жаль, не відомо, яким саме буде віщий сон. Можливо, його характер буде застережливим, а, можливо, він вказуватиме на щось дуже хороше.
Сни із п’ятниці на суботу
Сни в ніч із п’ятниці на суботу дуже незвичайні. У деяких випадках вони можуть пояснювати те, що відбувалося раніше. Наприклад, ви розлучилися з коханою людиною, але так і не зрозуміли, з чиєї вини це сталося. Уві сні ви можете отримати відповідь на запитання. Тут головне бути уважними не до того, що ви побачили, а до того, що ви відчули на той час уві сні.
Сни із суботи на неділю
Ці сновидіння можуть вказувати на майбутнє. Вони не пророкують його з високою точністю, а вказують на те, що може статися з вами в тій чи іншій ситуації. Це сни із попередженнями. Вони не несуть у собі правди. Вони лише говорять про те, що станеться, якщо ви не зміните себе.

Сни з неділі на понеділок
В останню ніч, коли останній день зустрічається з першим, люди часто бачать сни-знаки, але не для себе, а для когось іншого. Вони мають одну дуже важливу особливість — високу точність. На жаль чи на щастя, але вони сняться людям досить рідко. Їх здебільшого бачать провидці та люди з екстрасенсорними здібностями. Якщо цієї ночі ви побачите уві сні свого близького друга, родича або другу половинку, це може вказувати на те, що Всесвіт намагається через вас якось попередити їх про наближення проблем чи удачі.
На жаль, згідно зі статистикою, погані сни збуваються частіше. Справа тут у самонавіянні, а не в магії чи наявності якогось прокляття.