Ворожіння на Трійцю: як дізнатися про свою долю

Трійця – одне з важливих свят, в якому переплелися народні та православні традиції. Цього дня прийнято проводити ворожіння, щоб дізнатися про те, що чекає у майбутньому, та знайти відповіді на хвилюючі питання.

Ворожіння на Трійцю проводять споконвіку, і саме в день свята є можливість дізнатися правду про своє майбутнє. Експерти познайомитися з провореними часом та людьми ворожіннями, які відкриють завісу таємниці та допоможуть знайти відповіді на хвилюючі питання.

Ворожіння на долю
Одна з найточніших ворожінь на Трійцю проводиться на березі водойми. Для ворожіння потрібно нарвати польових квітів та сплести вінок, не забувши додати гілочку берези. Вінок пускають на воду і стежать за тим, що станеться далі.
Вінок, який попливе за течією, вказує на благополучне майбутнє, в якому не буде місця проблем та неприємностей.
Вінок, що потонув, є символом швидких проблем, вирішити які потрібно самостійно.
Вінок, що залишився на місці, не обіцяє жодних змін, і вказує на те, що якийсь час життя буде стабільним.
Вінок, що застряг у прибережній траві, вказує на недоброзичливців, від яких важливо захиститися, щоб не було лиха.

Ворожіння на майбутнє за квітами
У день свята зривають 12 різних кольорів та ставлять їх у вазу з водою. Якщо до вечора квіти зав’януть, то в майбутньому очікують серйозні проблеми зі здоров’ям. Квіти залишилися свіжими – доля прихильна, і незабаром у життя увірвуться позитивні зміни. Якщо зав’яла частина квітів, то треба уважно придивитися до оточення — серед знайомих є людина, здатна нашкодити. Від нього треба триматися подалі.
Ворожіння на події у день Трійці
У три однакові кружки наливають воду, додають у кожну з них цукор, сіль та мед. Після цього склянки міняють місцями із заплющеними очима. Через кілька годин беруть один з кухлів і роблять невеликий ковток.
Вода із цукром — життя налагодиться і проблем із фінансами не буде.
Вода з медом – в особистому житті все буде благополучно.
Вода із сіллю – попереду чекають випробування, які потрібно пройти із честю.

У день Трійці намагаються дотримуватися традиції святкового дня, щоб залучити до життя благополучні зміни та здобути щастя. Святковий день не обходиться без щирих молитов Вищим Силам, щоб знайти захист і заступництво від будь-яких негараздів.