Як активізувати зони фен-шуй для залучення благополуччя та енергії Ці

Щоб у вашому житті було багато удачі, а ваше самопочуття покращувалося від перебування у рідних стінах, вам варто активізувати зони фен-шуй у квартирі. Експерти у цій галузі розповіли, як це можна зробити.
Якщо раптом у вас чи у вашої родини є якісь проблеми.

Спочатку проаналізуйте житло на предмет помилок при облаштуванні зон фен-шуй. Можливо, джерелом проблем є їхній неправильний пристрій.

Як визначити розташування зон фен-шуй у квартирі
У цьому вам допоможе сітка Багуа. Ось як вона виглядає:
Роздрукуйте її, потім рівно в тому ж масштабі намалюйте зразковий план вашої квартири або будь-якого з поверхів будинку, після чого накладіть цей малюнок. Так ви і зрозумієте, де приблизно розташовані ті чи інші сектори в будинку. Накладати необхідно так, щоб північна частина будинку відповідала північному напрямку на сітці. Для цього визначити напрямки можна за допомогою простого компасу. З’єднайте північ на плані квартири з північною сіткою Багуа.
Варто відразу зазначити, що певні сектори можуть бути там, де стіна, або вікно. Не варто лякатися, адже активацію зони можна провести і в цьому випадку також.

Як активувати різні зони у вашому будинку
Спочатку давайте розберемося, навіщо чому це так важливо. Активація зони означатиме, що енергетичні потоки Ці в ній зможуть текти більш вільно та інтенсивно. Це в свою чергу означає, що в будинку буде менше темної енергії Ша. Це призведе до появи гармонії, а гармонійна обстановка зробить вас щасливішими, успішнішими та щасливішими. Наприклад, якщо ви відчуваєте, що у вас проблеми з успіхом у коханні, значить потрібно зайнятися активацією цієї зони в першу чергу.
Зона кар’єри. Почнемо із північної зони. Щоб активувати зону кар’єри, необхідно зробити наступне. Недарма на сітці ця зона позначена синім кольором, адже стихія багатства – Вода. У цій зоні можна повісити картини із зображенням моря, річки, озера, або розташувати там акваріум із рибками. Воду стимулює метал, а це означає, що у цій зоні корисно зберігати коштовності та все те, що зроблено з металу.
Зона знань На північному сході вашого будинку знаходиться зона знань та мудрості. Якщо у вас проблеми з пам’яттю або потягом до знань, розташуйте бібліотеку будинку в цій зоні. Зберігайте книги, навчальні матеріали. Також там корисно розташовуватись робоче місце. Дуже сильним магнітом для енергії Ці у північно-східній зоні буде гарне освітлення. Також у цій зоні в жодному разі не можна зберігати гострі предмети. Головна стихія цього сектора – Земля, тому там варто розташовувати вироби з кераміки, дерева, глини.
Зона сім’ї. Ця зона допомагає покращувати взаємини між родичами. Якщо у вашій родині розлад, то зона не активована. Розташована вона у східній частині будинку. Її стихія – Дерево. Там не повинно бути нічого, що натякає на стихію Вогню — червоних, помаранчевих та рожевих відтінків. Ще там не повинно бути нічого, що приваблює енергію стихії Металу. Сприятлива буде присутність зеленого кольору, рослин, дерев’яних елементів декору.
Зона багатства. Вона розташована на південному сході. Там панує стихія Дерева. Допоміжною стихією є Вода. Тому там можна розташувати фонтан або акваріум, посадити грошове дерево. Також там необхідно розмістити фінансові східні талісмани — Хотея чи трилапу жабу. У цій зоні корисно зберігати прикраси та коштовності. Якщо ви багато працюєте, а фінансової вигоди отримуєте мало, то ця зона вимагає активації. Після її активації ви почнете отримувати більше грошей.
Зона слави. Якщо ви бажаєте, щоб вас поважали, щоб ваша робота приносила плоди та задоволення, то вам обов’язково потрібно правильно активізувати зону слави. Головний елемент цієї зони – Вогонь. Породжувальний елемент – стихія Дерева. У цій зоні корисно мати свої нагороди та грамоти. Там має бути багато червоного, жовтого та помаранчевого відтінків. Найкращі талісмани для зони слави – фенікс, дракон, піраміда, ваші власні фотографії. Все це допоможе вас тати більш успішними, знаменитими.

Зони кохання та шлюбу. Це одна з найважливіших зон у будь-якому будинку, адже всім нам хочеться кохати та бути коханими. Цією зоною керує Земля, а підтримує її стихія Вогню. Для її активації краще розташовувати в ній парні речі, фігурки та зображення птахів. У цій зоні не повинно бути жодного натяку на агресію. Найкращі кольори південно-західного сектора: бежевий, пісочний, коричневий. Ставте в цій зоні все те, що натякає на близькість з партнером.
Зона творчості та дітей. Головний елемент зони творчості та дітей – стихія Металу. Допоміжна стихія – Земля. Саме тому в цій зоні має бути більше золотих, срібних, білих та сірих відтінків.Зона подорожей та помічників. Цю зону активувати необхідно насамперед тим людям, які шукають духовних наставників, вірних друзів, прагнуть підтримки вищих сил, хоче більше подорожувати та відвідувати багато цікавих місць. Ця зона знаходиться під заступництвом стихії Металу. У цій зоні не можна мати те, що взаємодіє зі стихією Вогню. Важливо, щоб меблі та аксесуари мали симетричну форму. Ця зона дуже чутлива до безладдя і потребує чистоти.