Як батьківські знаки зодіаку впливають на долю і особистість дитини

Доля і особистість дитини в основному залежать від його Знака Зодіаку, але Знаки батьків також грають важливу роль в становленні його характеру і світогляду.

Астрологи розкажуть, як саме батьки впливають на долю сина чи доньки.

Вогонь (Овен, Лев, Стрілець) + Земля (Телець, Діва, Козеріг)
Вогняна і Земна стихії поєднуються не кращим чином, але разом утворюють щось дуже міцне. Ці дві людини є незалежними один від одного, тому і їх діти народжуються з прагненням до свободи, незалежності. Вони дуже розумні, відважні і мудрі. З такими батьками син або дочка можуть бути сильними лідерами.
Вода (Рак, Скорпіон, Риби) + Повітря (Близнюки, Терези, Водолій)
Вода і Повітря – дві протилежності, але разом вони дуже сприятливо впливають на характер дітей. Такі люди породжують на світ дуже яскравих особистостей, які розуміють свої сильні сторони, але не ставлять себе вище за інших. Такі люди неприборкані, але не сіють хаос навколо себе. З ними дуже приємно перебувати поруч.
Вогонь (Овен, Лев, Стрілець) + Повітря (Близнюки, Терези, Водолій)
Це термоядерна суміш динаміки, емоцій і почуттів, з якої тим не менш виходить міцний союз. Діти від таких батьків народжуються з високим рівнем емпатії. Вони прекрасно відчувають чуже горе, радість, переживання. Такі люди мають особливою харизмою і чарівністю, любов’ю до життя.
Земля (Телець, Діва, Козеріг) + Вода (Рак, Скорпіон, Риби)
Земна і Водна стихії дуже добре поєднуються разом, тому дитина таких батьків отримує в дар від Всесвіту потужну інтуїцію, твердість духу, гостроту розуму. На жаль, у таких людей є схильність кидати розпочаті справи на півдорозі. Вони потребують постійної мотивації і енергетичної підживлення.
Вода (Рак, Скорпіон, Риби) + Вогонь (Овен, Лев, Стрілець)
Діти від батьків даних стихій досить нерішучі, але володіють колосальним потенціалом у творчій сфері і легко досягають стану потоку. Це дуже обдаровані особистості, яким посміхається удача в роботі і справах. Ще у них дуже розвинене шосте відчуття і нерідко є дар передбачення. З самого дитинства їм потрібно учитель, ментор і наставник.

Повітря (Близнюки, Терези, Водолій) + Земля (Телець, Діва, Козеріг)
Це досить ледачі люди, тому що їхні батьки діаметрально протилежні по енергетиці. Проте вони з самого дитинства виявляють талант в інтелектуальному плані. У таких дітей добре розвинені комунікаційні навички і пам’ять. Потрібно лише знайти цьому область застосування.
Вогонь (Овен, Лев, Стрілець) + Вогонь (Овен, Лев, Стрілець)
Діти «вогненних» батьків народжуються з неймовірною впевненістю в собі. Їм буквально немає рівних в цьому плані. Щоб ця впевненість не зіграла з ними злий жарт, їм необхідно проходити через труднощі самостійно. Тільки так вони зможуть стати краще і успішніше в житті.
Земля (Телець, Діва, Козеріг) + Земля (Телець, Діва, Козеріг)
Діти таких батьків точно будуть спокійніше, ніж передбачає їх Знак Зодіаку. Земні тато і мама дають дитині вміння приймати тільки виважені рішення. З цих дітей виростають відмінні друзі, надійні товариші і колеги. У них є схильність до усамітнення і любов до домашній обстановці.
Вода (Рак, Скорпіон, Риби) + вода (Рак, Скорпіон, Риби)
Вода породжує творчих особистостей. З вад варто відзначити їх схильність до ревнощів. Ці діти часто хочуть, щоб любили тільки їх і нікого більше. У міру дорослішання цей максималізм йде. Також люди з такими батьками бувають вразливими і чуйними, володіють багатим внутрішнім світом.

Повітря (Близнюки, Терези, Водолій) + Повітря (Близнюки, Терези, Водолій)
Діти «повітряних» батьків – самі товариські з усіх. Вони погано переносять усамітнення. Їм подавай постійне спілкування, сміх і розваги. У дорослому житті в таких людей дуже легко закохатися, але при цьому вони можуть бути легковажними і непередбачуваними.