Як фліртують різні знаки зодіаку: відповідь астрологів

Зірки впливають на різні сфери життя людини, впевнені астрологи. І на здатність залучати, притягати інших людей, закохувати в себе і фліртувати.

Астрологи розповіли, які знаки зодіаку найбільш досвідчені спокусники і як взагалі фліртують представники різних знаків зодіаку.

Овен
Представники цього знака зодіаку люблять бути в центрі уваги, вони яскраві спокусники і часто привертають увагу своїм незвичайним і екстравагантним зовнішнім виглядом. Як правило, у Овнів виразні риси обличчя, а в спілкуванні вони дуже пристрасні і наполегливі.
Телець
Серед представників цього знака зодіаку більшість є майстерними звабника. Від неприступного образу до фатального можуть пройти лічені секунди. У них, як правило, гарна фігура, відмінний смак в одязі і висока самооцінка.
Близнюки
Вони вміють перевтілюватися в кого завгодно. Мають силу зваби і користуються великим успіхом у протилежної статі. Залежно від мети вони змінюють і свою тактику зваблювання.

Рак
Ці знаки добрі і чуттєві, а також дуже сімейні. Тому їх приваблюють лише ті партнери, які готові на довгий союз. Раки дуже ніжні, чутливі і віддані.
Лев
Представники цього знака зодіаку люблять домінувати і бути в центрі уваги. Леви майстерно вміють перетворювати свої негативні сторони в гідності. Коли вони знаходяться на полюванні, то змінюють свою тактику в залежності від мети і предмета флірту.
Діва
Діви дуже педантичні і люблять, щоб все знаходилося на своїх місцях. Для флірту вони максимально використовують свій милий і ніжний образ, під яким ховаються спокусниці і спокусники.
Терези
Цей знак знає багато різних тактик флірту і все їх використовує для досягнення своєї мети. Ваги приділяють багато уваги зовнішності, одязі, зачісці і всього того, чим можна звернути на себе увагу.
Скорпіон
Представники цього знака зодіаку ще ті спокусники, вони мають чарівністю і сильним чарівністю. Скорпіони здатні миттєво закохати в себе. А в процесі флірту поводяться з об’єктом пристрасті то холодно, то пристрасно. Це, в свою чергу, може або привести в замішання, або розпалити вогонь пристрасті.
Стрілець
Завоювати прихильність представників цього знака зодіаку непросто, але це того варто. Стрільці вміють майстерно приховувати свої вади і показувати себе лише з кращого боку. А їх головна зброя в процесі зваблювання – природна чарівність і жвавий розум.

Козеріг
Вони завойовують протилежну стать своїм інтелектом. Вони сильні і вибирають собі в партнери того, над ким можуть домінувати. Вони, звичайно ж, стежать за своєю зовнішністю, але все ж інтелект – їх головна зброя.
Водолій
Представники цього знака зодіаку волелюбні і сміливі. А ще їх не хвилює те, яке враження вони справляють на протилежну стать. Для Водолія набагато важливіше краса духовна та людські цінності.
Риби
Цей знак зодіаку – люди добрі, замріяні і чутливі. Але під час флірту вони трохи перебільшують свої якості. При цьому Риби без роздумів можуть приміряти роль жертви, щоб зловити в мережі бажаного партнера.