Як кожен знак зодіаку реагує на зраду

Зрада здатна зруйнувати будь-який союз, а пробачити зраду здатні далеко не всі. Подальший розвиток відносин залежить від багатьох факторів і від того, під яким знаком зодіаку народжений людина, в тому числі.

Про це говорять астрологи і розповідають, як кожен знак зодіаку реагує на зраду.

Овен
Цікаво, що незважаючи на імпульсивність представників цього знака зодіаку, вони спочатку досить пасивно реагують на зраду. А ось коли повністю усвідомлюють все, що відбувається, то неодмінно влаштують партнеру справжній скандал з метанням посуду. Овни не пробачать партнеру невірність, тому за скандалом неодмінно піде розставання.
Телець
Представники цього знака зодіаку дуже обережні і вперті, тому впродовж довгого часу вони просто будуть відмовлятися вірити в те, що їм зраджують. А коли усвідомлення прийде, то з’явиться нова складність – розлучитися з партнером. До слова, зрада залишить велику рану в серці Тельця, тому може виникнути недовіра до всіх представників протилежної статі.
Близнюки
Вони дуже турбуватимуться, дізнавшись про зраду партнера, але страждати вони будуть недовго. Як тільки з’явиться хтось новий на горизонті, Близнюки тут же включаться в гру. Вони впевнені, що занурившись в новий роман, можна легше забути зраду.

Рак
Для них новина про зраду може стати руйнівною. Під силою емоцій вони готові на самі безрозсудні вчинки, аби присоромити зрадника. Про страждання Рака дізнаються всі рідні, близькі та навіть малознайомі люди. І ось тільки тоді вони почнуть працювати з почуттям спустошеності і викорінювати його з себе. Щоб змиритися зі зрадою, Раку необхідно багато часу.
Лев
Горді і неприступні представники цього знака зодіаку ніколи і ні за яких умов не пробачать зраду. Крім того, дізнавшись про зраду, Лев ще й почне мститися всім, хто в цьому замішаний. І це може тривати досить довго. Все це говорить про те, що Левами зрада прощається дуже складно.
Діва
Зрада для Діви не стане приводом для скандалу і істерики, але те, що виставить партнера з речами за двері – точно. А потім ще й назавжди викреслить його зі свого життя. Про те, що відбувається у Діви в душі, не впізнає ніхто, вони залишать свої переживання при собі.
Терези
Представники цього знака зодіаку дуже вірні й віддані, тому зрада партнера здатне вибити їх з колії. Ваги завжди знайдуть вихід із ситуації, а замість сліз і істерик відправляться на пошуки скороминущого роману. Вони завжди тягнуться до серйозних стосунків, тому не можуть перебувати тривалий час на самоті.

Скорпіон
Представники цього знака зодіаку дуже ревниві, тому сама думка про зраду може вибити його з колії. Примітно, що самі Скорпіони не відрізняються вірністю, але ось з зрадою партнера вони змиритися точно не зможуть. Якщо Скорпіону змінили, то про це він буде пам’ятати довго, як і продовжувати мстити своєму кривднику.
Стрілець
Вони не люблять скандалів і істерик, тому новина про зраду не викличе у них занадто бурхливих емоцій. Спочатку вони можуть і зовсім замкнутися в собі, будуть всіляко уникати спілкування з оточуючими і перепробують всілякі способи забути про зраду. Але незабаром Стрілець може почати звинувачувати себе в тому, що йому змінили, тому навіть через якийсь час пробачить свого партнера.
Козеріг
Вони не піддаються своїм емоціям і вміють їх контролювати, тому дізнавшись про зраду, вони повинні будуть бути в курсі всіх подробиць, перш ніж зважитися на якийсь крок. За підтримкою і порадою вони можуть відправитися до подруги або психолога. Мине небагато часу, і Козеріг впорається з думками про зраду, але пробачити зрадника ніколи не зможе.
Водолій
Зрада дається їм складно, адже згодом вони почнуть ненавидіти всіх представників протилежної статі. При цьому вони не будуть нудьгувати і мстити невірного партнера, але розлучаться з ним відразу. Їм знадобиться час і робота над собою, щоб прийти в себе і повернутися до пошуків нового партнера.
Риби
Замріяні й романтичні Риби самі ніколи не змінять своєї коханої людини, але і терпіти невірність партнера не будуть. Дізнавшись про зраду, вони не будуть приховувати свої емоції, і про це знатимуть багато. Спочатку зрада виб’є їх з колії, але потім, трохи погоревав, Риби заспокояться і знову почнуть вірити в справжню любов.