Як одним словом можна назвати характер кожного знаку зодіаку

Для кожного із Знаків є певний універсальний опис. Цього разу ми не просто дамо опис, але також прив’яжемо його до того слова, яке найкраще втілює характер тієї чи іншої людини за Знаком Зодіаку.

Раніше ми розповідали про найгірші риси характеру кожного із Знаків. Цього разу мова піде лише про сильні та світлі сторони, адже саме вони відіграють найважливішу роль у спілкуванні.

Овен – “сильний”
Овни справді сильні особистості, причому як фізично, а й морально. Вони дуже активні, мотивовані. Якщо їм щось потрібне, вони згорнуть гори задля досягнення мети. Це дуже важлива риса характеру, яка відрізняє їх від решти.
Телець – «впевнений»
Телець — впевнений у собі та у своїх силах Знак Зодіаку. Люди, народжені під цими зірками, чудово знають чого хочуть від життя. Це допомагає їм рухатися до цілей семимильними кроками, випереджаючи всіх конкурентів.
Близнюки – “яскравий”
Народженим під керуванням Знаку Близнюків опікується Меркурій та стихія Повітря. Це поєднання робить їх надзвичайно привабливими, незвичайними персонами. Цих людей дуже складно сплутати із сірою масою, адже вони разюче виділяються на її тлі.

Рак — «чуйний/дбайливий»
Раки дуже люблять піклуватися про своїх родичів та найкращих друзів. Вони дуже дбайливі, причому часом їхнє бажання дбати про близьких переходить усі межі. Вони дуже люблять тих, хто їм дорогий. Ви навряд чи знайдете когось більш чуйного.
Лев – «вільний»
Леви найбільше цінують свою свободу. Їм не подобається, коли хтось вказує їм, що та як треба робити. Вони хочуть жити так, як їм нагадує серце. За це вони готові пожертвувати грошима та часом, енергією та силами.
Діва – «мудрий»
Діви добре знаються на людях, мають сильну емпатію, проникливість. Вони завжди дуже обережно підходять до прийняття важливих рішень у житті, до вирішення проблем. Часом складається таке відчуття, що Діви мешкали вже багато життів на цій планеті.
Терези — «щедрий»
Терези — найщедріші чоловіки та жінки на Землі. Їхня поведінка продиктована стихією Повітря, сполученою з Венерою. Терези люблять робити добро іншим, за що часто отримують доброту в подарунок від долі у відповідь. Це світлі особи з багатим внутрішнім світом.
Скорпіон – «таємничий»
Скорпіони – потайливі люди з дуже незвичайною енергетикою. Вони викликають у оточуючих дуже змішані почуття, але після спілкування з ними вже важко викинути їх із голови. Зрозуміти Скорпіонів складно, але саме це в них приваблює найбільше.

Стрілець – “харизматичний”
Практично будь-який Стрілець створює про себе найкращі враження у оточуючих людей. Вони гарно говорять, смішно жартують, а їхній розум дуже незвичайний. Вони багато знають і вміють знаходити практичне застосування своїх знань. Навколишні тягнуться до них і захоплюються ними.
Козеріг – «стійкий»
Козероги мають непорушну впевненість у собі і їх вкрай складно змусити відійти від обраного життєвого шляху. Вони дотримуються своєї істини, свого стилю і своїх переконань. Їх практично неможливо ламати ментально. Вони менше втомлюються, тижні інші люди, хоч і працюють більше.

Водолій — «бунтар»
І чоловіки, і жінки цього знаку є бунтарями. Вони йдуть проти системи та намагаються докопатися до істини. Досить часто вони не прислухаються до думки навколишніх людей зовсім, що іноді виходить їм боком, але більшість їхніх друзів, родичів та колег їх поважають.
Риби – «романтичний»
Риби – мрійники, романтики. Це дає їм особливу перевагу над іншими в плані творчої реалізації. Вони дуже добре знають, що чому і для чого відчувають. Вони часто засмучуються по дрібницях, але завжди бачать світ у приємних фарбах.