Як подолати кризу відносин за знаком зодіаку

Криза в коханні та шлюбі буває у всіх. Питання лише в тому, чому він настає і як з ним упоратися. Астрологи розповіли, що провокує появу кризи у відносинах і як із нею можна боротися людям кожного із Знаків.

Коли в житті з’являється несприятлива ситуація, яка потребує вирішення, не можна не діяти.

Овен
Овнам у моменти кризи у відносинах краще перебувати на самоті. Коли щось не так, ці люди можуть ляпнути щось не подумавши, вчинити імпульсивно. Саме тому в періоди сварок та проблем у коханні Овнам рекомендовано якнайчастіше думати перед тим, як щось зробити.
Телець
Тільцям у проблемні періоди потрібно розмовляти з другою половинкою про свої проблеми та переживання. Не можна нічого приховувати, тому що криза в такому разі ризикує перетворитися на останні миті відносин та спільного життя. Ще Тельцям необхідно слухати те, що каже їм кохана людина.
Близнюки
Близнюкам у жодному разі не можна в період гострої любовної кризи відгороджуватися від проблем і шукати втіху у спілкуванні з друзями або у флірті на стороні. У такому разі друга половинка може образитися та закритися назавжди. Близнюкам треба, навпаки, зближуватися з коханою людиною.

Рак
Ракам у періоди глибоких любовних криз краще відпочивати та брати перепочинок від домашніх справ, турбот. Астрологи рекомендують чинити так: брати відпустку і пропонувати другій половинці змінити обстановку. Це найкраще рішення, оскільки у нескінченних турботах Ракам вирішити любовні проблеми не під силу.
Лев
Леви відносяться до типу людей, які мешкають тут і зараз. Коли в коханні настає чорна смуга. Їм потрібно перемикатися із сьогодення на майбутнє. Необхідно більше часу проводити за роздумами про те, до чого може спричинити поточна ситуація. Це допоможе зробити правильний вибір.
Діва
Дівам потрібно просто розслабитися і плисти за течією. Це дуже недовірливі люди, тому чергова криза може бути і не кризою зовсім. Астрологи наполегливо радять Дівам якомога рідше надумувати собі різні проблеми та шукати приводи для розладу, переживань. Інакше криза справді настане.
Терези
У Терезів любовна криза майже завжди пов’язана з проблемами партнера, тому у важкі миті спільного життя краще звертати увагу якраз на почуття та емоції коханої людини. Терезам під силу підштовхнути людину до позитивних думок і вірних рішень. Потрібно лише знайти правильні слова.
Скорпіон
Скорпіонам у кризові моменти у відносинах категорично заборонено грати роль жертви та викликати почуття провини у партнера. Народжені під цим Знаком люди люблять будувати із себе мучеників, що страшенно бісить. Найчастіше це призводить до передчасного розставання.

Стрілець
Стрільцям під час складного періоду любові потрібно в першу чергу перестати бути егоїстами. Важливо розділити домашні справи та важливі завдання. Якщо коханій людині потрібна допомога, важливо надати її негайно. Це врятує кохання та дасть другій половинці Стрільця зрозуміти, що все добре.
Козеріг
Козерогам потрібно переключитися із зовнішнього світу на відносини. Більшість любовних криз відбувається саме з вини Козерогів, а не їхніх других половинок. Вся справа в закритості та небажанні розповідати про те, що відбувається зараз.

Водолій
Водолії в період любовної кризи намагаються вирішити всі самі, але їх методи не завжди актуальні та дієві. Водоліям варто прислухатися до здорового глузду і до думки коханої людини. Це дуже важливо, оскільки без цього кризова ситуація може перерости на щось поганіше.
Риби
Риби часто звалюють всю відповідальність на плечі коханої людини. Робити цього категорично не можна, оскільки під тиском негараздів друга половинка може просто зламатися ментально. Рибам у важкі для кохання періоди потрібно дорослішати та боротися з інфантильністю.