Як повернути впевненість: 5 простих вправ на кожен день

Набути впевненості і не пасувати перед труднощами вдасться, якщо регулярно тренуватися. Щоденні вправи допоможуть стати незалежними від думки оточення та з легкістю долати бар’єри на шляху до щастя.
Впевненим людям простіше долати труднощі, приймати вірні рішення і брати від життя все.

Якщо з якихось причин самооцінка впала, не варто панікувати. Експерти рекомендують працювати над самовпевненістю завдяки простим та ефективним вправам.

Вправа перша. Щоранку потрібно починати з планування. У блокнот чи щоденник записуються цілі, досягти яких вийде протягом дня. Таке тренування допоможе зрозуміти, що ви здатні досягти успіхів. Впевненість зростатиме з кожною викресленою з блокнота справою.

Вправа друга. Здійснення подвигів тренує силу волі та виховує впевненість. Будь-яке досягнення, яке не давалося раніше, стимулюватиме нові досягнення. Це можуть бути ранкові тренування, гартування, додаткове навантаження на роботі або вивчення нових мов. Щоденні подвиги, навіть якщо вони поки що незначні, будуть благотворно позначатися на нервовій системі та допоможуть легше долати дискомфорт.
Вправа третя. Підвищити впевненість допоможе вправа на дикцію. Чіткий і виразний голос — ознака впевненої в собі людини, а отже, треба вчитися говорити дещо голосніше за звичайну і виразно. Вироблення «командного» голосу має проходити перед дзеркалом, щоб відпрацювати міміку і не соромитися заявити про себе.
Вправа четверта. Ще один дієвий метод підвищення самооцінки – героїчні вчинки. Для цього важливо помічати людей, яким потрібна допомога, та не відмовляти їм у підтримці. Навіть добре слово і подяка у відповідь зіграють свою роль і допоможуть відчути себе на висоті.

Вправа п’ята. Розвиток самовпевненості відбувається з допомогою накопичення ресурсів. До них можна віднести контакти з успішними людьми, нові особисті досягнення, фінансову незалежність, здобуття нових знань і все те, що допомагає день за днем ​​підкорювати нові вершини.