Як поводитися в дружбі та любові з кожним знаком зодіаку: поради астрологів

Побудувати довірчі, міцні і, найголовніше, довговічні відносини – це завдання не з легких. Тим не менш, до кожного із знаків Зодіаку є свій певний підхід. Астрологи розповів, що це за підхід і як він допомагає формувати довіру та повагу.

У дружніх та любовних стосунках завжди працює закон бумерангу. Якщо вам хочеться отримати добро та турботу, то доведеться спочатку дати це іншій людині. Пам’ятайте про це завжди, але не забувайте про корисні поради, описані далі.

Овен
Агресія – це те, на що Овна виводити не можна в жодному разі. Вирішувати будь-які проблеми з ним краще мирно, тихо та спокійно. Тільки так він зрозуміє вас і в жодному разі не лаятиметься. Овни – це люди, які агресують, але тільки у відповідь, тому запорукою міцного кохання чи дружби з ними буде простий спокій.
Телець
Тільцям важливий домашній комфорт. Вони не зможуть ужитися з другою половинкою, яка порушує цей комфорт своєю неохайністю. У дружбі Тельці не люблять найбільше хвастощів. Вони досить заздрісні люди, тому краще з ними не ділитися новинами про те, що ви стали кращими, ніж вони.
Близнюки
Просто смійтеся з їхніх жартів — вони це оцінять. Якщо серйозно, то не надумайте ревнувати Близнюків або обмежувати їхню свободу. Якщо ви хочете любити їх або дружити з ними, але бажаєте, щоб це було взаємно, вам доведеться дозволяти їм спілкуватися з іншими людьми. Вони можуть інакше.

Рак
Раки в дружбі та коханні дуже віддані та уважні. Будьте такими ж, адже це не так складно, як здається на перший погляд. Якщо вам подобається Рак, то просто демонструйте йому своє кохання, повагу, теплоту. Не забувайте говорити йому “дякую” за емоційну підтримку, а також допомогу будь-якого іншого виду.
Лев
Не критикуйте його. Ніколи і за жодних обставин не кажіть цій людині, що він зробив щось не так. Особливо сильно Леви ненавидять прилюдну критику. У такому разі вони можуть вийти з себе і почати виявляти відкриту агресію. Також у дружбі та коханні не можна забувати про прояв знаків уваги, турботи.
Діва
Діви не люблять дружити чи розвивати стосунки з тими людьми, які вдають, лицемірять, розпускають чутки. Щоб дружба з Дівами була максимально продуктивною, вам варто забути про упередженість, грубість та егоїзм. Не забувайте про Діву, тоді вона не забуде про вас у скрутну хвилину.
Терези
Терези люблять займатися особистими справами, адже вони мають величезну кількість захоплень різного роду. Їх не варто турбувати через дрібниці. Також варто постійно запитувати їх про те, якими є їхні плани, як у них справи та самопочуття. Терези люблять турботу, хай і не на ділі, а на словах.
Скорпіон
Головним секретом гармонійного існування з цим Знаком стане вгамування розуміти його почуття. Вам знадобиться емпатія, без якої будувати дружбу чи кохання зі Скорпіоном буде досить непросто. Потрібно частіше радитися з цією людиною, щоб побачити, як вона перетворюється з простого на знайомого на відмінного друга.

Стрілець
Зі Стрільцями потрібно бути відкритими до всього нового. Це люди, які люблять поновлення, причому спонтанні. Жити з ними і дружити весело, але часом важко. Стрільці – одні з головних інтелектуалів серед усіх Знаків. Тому потрібно показати людині цього Знака, що ви хочете здобувати нові знання.
Козеріг
Вам точно не варто порушувати особисті межі Козерога. За це вони можуть вас не пробачити. Ще вони закріпили за собою статус людей із важким характером, але це проявляється лише на початкових стадіях спілкування. Це досить приємний друг і партнер, який може внести багато незвичайного у твоє життя. Головне серйозно сприймати його захоплення.

Водолій
Водолії люблять турботу та увагу. Ще вони люблять знати, що людина, яка їм подобається, належить тільки їм. Покажіть Водолію, що у вас немає друзів краще, ніж він. Покажіть Водолію, що інші люди вам не цікаві, якщо йдеться про стосунки. Він обов’язково оцінить це.
Риби
З Рибами треба домовлятися про все на місці. Перед тим, як починати з ними стосунки, краще спочатку домовитися про те, хто і за що відповідатиме. Рибам потрібно одразу розповісти про свої вимоги, бо вони ненавидять неприємні сюрпризи. Їм треба заздалегідь знати, які труднощі можуть мати місце. Те саме стосується дружби.