Як сподобатися Дівам: 5 важливих порад астрологів

Діва — людина-загадка та людина-таємниця. Далеко не завжди Діви поводяться потай і не говорять нічого про свої почуття.

Саме тому астрологам вдалося дізнатися про те, як ви можете сподобатися представникам даного Знаку Зодіаку. Просто дотримуйтесь універсальних порад, описаних далі.

Якщо ви хочете ужитися з Дівою під одним дахом, то вам обов’язково варто ознайомитися з корисними порадами, які допоможуть це зробити. Всім тим, хто перебуває ще на перших стадіях знайомства або хоче познайомитися з Дівою, потрібно запам’ятати кілька корисних рекомендацій із цієї статті.
Відвертайте
Діви дуже цінують бажання людини відкритися їм на сто відсотків, розповісти якусь таємницю про себе. Вони захоплюються сміливістю, тому наберіться сил і спробуйте розповісти Діві про свою симпатію до нього чи до неї, а також розповісти про щось дуже важливе. Представникам даного Знаку часто подобаються і потайливі люди теж, але по-справжньому сильно люблять вони лише тих, хто може розповісти про себе ганебну правду. Якщо вам дуже хочеться сподобатися Діві, доведеться показати цій людині, що ви готові довірити їм найбільшу таємницю. Вони її збережуть — будьте певні.

Будьте стриманими
По-перше, це стосується спілкування. Не виявляйте агресії щодо Дів, оскільки вони можуть відповісти вам негативом, причому негайно. Вони вкрай мстиві та ненавидять, коли хтось їх провокує на негативні емоції.
Також стриманість вам знадобиться і щодо зовнішнього вигляду. Діви ненавидять, коли поруч з ними знаходиться дуже яскрава людина, що привертає зайву увагу. Якщо ви йдете на побачення з Дівою, одягніть щось не дуже помітне. Наряд, що викликає, зробить цю зустріч останньою.
Не говоріть загадками
Діви не люблять, коли з ними спілкуються якось дивно, незрозуміло. Якщо вам щось потрібне від цієї людини, скажіть прямо. Не ходіть навколо та навколо і не говоріть натяками. Дів дратує, коли хтось не може ясно висловитись, сформулювавши думку чи описавши своє почуття.
Не знецінюйте вчинки, рішення та захоплення Дів
Якщо цій людині подобається сидіти вдома та розважати себе іграми, переглядом серіалів, то засуджувати це в жодному разі не можна. Як тільки Діви почують хоча б один тонкий натяк на те, що їхні захоплення та спосіб життя неправильні, ви відразу можете з ними попрощатися.

Підтримуйте зв’язок
У жодному разі не пропадайте на довгий термін. Дівам подобаються ті люди. Які виявляють ініціативу та спілкуються з ними постійно. Якщо ви зустрічатиметеся з ними раз на тиждень, а дзвонитимете тільки тоді, коли вам щось терміново знадобилося, вас швидко позбудуться. Не забувайте зателефонувати ввечері, щоб запитати Діву, як справи, що у цієї людини нова. Покажіть Діві свою турботу та бажання залишатися на зв’язку.