Як сподобатися Овнам: 5 важливих порад астрологів

У коханні найважливішим періодом часто прийнято вважати початковий етап – знайомство та перші побачення. Якщо ви хочете завоювати серце та розташування Овна будь-якої статі, доведеться діяти, але проявляти активність обережно та хитро.

Всім нам властиво припускатися помилок у коханні, але більшість помилок ми робимо на самому початку відносин. Щоб цього не відбувалося у спілкуванні з Овнами, радимо ознайомитись із цією статтею.

Не показуйте свого захоплення
Овни є людьми, яким важливо закохатися у вас першими. Саме тому астрологи вкрай наполегливо не радять дарувати якісь подарунки чи зізнаватись у симпатії. Жінки-Овни, наприклад, здебільшого не люблять квіти. Не важливо, якої статі перед вами Овен — просто не давайте цій людині зрозуміти, що ви закохані. Фліртуйте, але показуйте при цьому, що у вас є важливіші справи. Чекайте реакції у відповідь. Якщо вона надійде, то можна трохи розкрити свої карти.

Не затягуйте з дистанційним спілкуванням
Овнам обов’язково потрібно показати, що ви «сорочка-хлопець». Ці люди тягнуться до тих, хто всім виглядом показує, що можна довіряти. Овни цінують у людині простоту, відкритість, гумор, життєлюбство. Їх часто дратує офіційність, надмірний консерватизм. Їм потрібно щоб друга половинка була з ними на одній хвилі і не боялася експериментів, яскравих емоцій.
Трохи ревнощів не завадить
Тут мається на увазі не стимулювати Овна на ревнощі, а трохи порівнювати їх самим. Це дуже лестить представникам даного Знака Зодіаку, але тільки в тому випадку якщо ревнощі абсолютно ненав’язливі. Якщо ж ви проявлятимете справжнє власництво на перших парах, Овни швидко від вас втечуть і не повернуться вже ніколи. Вони ненавидять, коли хтось позбавляє їхньої свободи.
Намагайтеся виглядати чудово
Овни люблять людей, які мають смак в одязі. Так, на цей аспект звертають увагу далеко не всі представники Знака, але більша їх частина. Ці люди ставляться до тих, хто закохується в «обгортку». Задушевними розмовами та інтелектом їх можна вразити, але увагу привертає краса зовнішня. Будьте доглянутими і не соромтеся демонструвати найкращі частини свого тіла, наголошуючи на їх відповідному вбранні. Це стосується як чоловіків, так і жінок.

Дозволяйте Овну говорити більше, ніж кажете ви
Ці люди люблять побалакати. Вони розмовляють на будь-які теми, у будь-який час і в будь-якому настрої. Їм подобається розповісти про своє життя, поділити емоціями та почуттями. Якщо ви тільки щось почали спілкуватися з Овнами, намагайтеся не перебивати їх та уважніше слухати. Вони це гідно оцінять.