Як сподобатися Рибам: 5 важливих порад астрологів

Риби – люди досить незвичайні та цікаві люди, яким часом складно сподобатися. Тим не менш, є п’ять секретів, дотримуючись яких ви точно зможете підвищити свої шанси на успіх.

Намагайтеся шукати свого підходу до кожного Знаку, користуючись рекомендаціями експертів. Раніше ми вже розповідали про те, як закохати Скорпіона або Рака. Ці представники стихії Води дуже схожі між собою, але дуже відрізняються від Риб.

Знаходьте час для риб
Представники цього Знаку Зодіаку обожнюють, коли їм приділяють багато уваги та часу. Звичайно, це подобається майже всім, але Риби від цього не тільки не втомлюються, а ще й починають закохуватися у вас швидше. Якщо Риби погоджуються на зустрічі з вами, не бійтеся кликати їх на частіше. Це точно вам піде на користь. Телефонуйте їм та пишіть у соціальних мережах. Вони дуже це цінують.
Виявляйте більше скромності
По-перше, не говоріть про колишні другі половинки. Це дратує Риб, оскільки вони завжди думають, що таким чином їх хочуть спровокувати якось на емоції. По-друге, не потрібно хвалитися своїми здобутками. Робіть це тільки в тому випадку, якщо Риби вас про це просять або якщо це є доречним у діалозі. Скромні люди для представників цього Знаку є ідеальними супутниками.

Будьте ініціативними
Риби рідко виявляють ініціативу, бо від природи нерішучі. Вони люблять тих, хто бере її на себе. Головне тут — не переборщувати, перетворюючи ініціативу на домінування. Не треба казати Рибам, що і як робити. Просто будьте завжди поруч і не забувайте пропонувати зустрітися самостійно, не чекаючи на перший крок від Риб.
Навчіться дякувати
Це вже більше порада для тих, хто досяг взаємності, проте, щоб не втратити розташування Риб, астрологи наполегливо радять бути вдячними. Риби люблять дарувати подарунки і загалом швидко закохуються в тих людей, які вміють говорити «дякую». Їм не подобається, коли поряд з ними холодна людина, яка приймає компліменти та подарунки холодною. Якщо хтось не цінує зусиль Риб, ці люди швидко охолонують.

Будьте добрішими
Риби зазвичай не приймають доброту за слабкість і цінують тих, хто добрий душею. Це ідеальна якість, але її цінують не всі. Будьте добрішими з Рибами, тоді у вас буде набагато більше шансів їм сподобатися.