Як ужитися під одним дахом з Овном: 5 порад астрологів

Овнів не можна назвати простими людьми. Особливо це стосується тих випадків, коли ви перебуваєте з ними у тривалих стосунках та живете під одним дахом. Експерти в галузі астрології розповіли, як це виправити.

До кожної людини можна знайти підхід. Овен не є винятком у цьому плані. Знайти справжнє кохання не так складно, як його втримати, тому якщо ви закохані в Овна і хочете почати жити з ним разом, візьміть на озброєння поради, описані далі.

Не змушуйте цю людину робити те, що їй не подобається
Овен ненавидить займатися справами по дому, тому воліє забиратися і наводити лад лише тоді, коли в нього або в неї є подібне бажання. Це не ліниві люди. Просто їх дратує витрачати час на прибирання та побутові відносини. Найкращий спосіб уникнути сварок — розподілити обов’язки таким чином, щоб людина-Овен могла виконувати сов частину роботи тоді, коли їй зручно.

Не сперечайтеся заради суперечки
Овен із радістю підтримає це, що з високою ймовірністю виллється у сильну сварку. Відносини — це спроби самоствердитися, а бажання бути поруч друг з одним і дарувати одне одному добро, тепло і розуміння. Овен не стежить за тим, що говорить, оскільки це дуже імпульсивний знак. Саме тому з такою людиною під одним дахом потрібно всіма можливими способами уникати сварок та конфліктів. Це не означає, що з Овном треба завжди й у всьому погоджуватися. Просто будьте спокійнішим.
Не вимагайте бездоганного дотримання правил
Овни ненавидять, коли у всьому потрібно дотримуватись правил. Це люди хаосу, яких заспокоює можливість робити лише те, що вони хочуть і лише те, коли хочуть. Іншими словами, не чіпляйтеся до улюбленого Овна з претензіями щодо його звичок та його розпорядку дня. Ви або приймаєте цю людину, або ні.
Не бійтеся залишати Овна одного чи одну
Ці люди чудово справляються з самотністю. Так, вони не можуть довго перебувати без спілкування, але якщо це необхідно, то вони без особливих проблем упораються з цією проблемою. Не бійтеся залишати їх поза увагою, вирушаючи у відрядження. Не треба з ними няньчитися, наче з дітьми. Вони це не оцінять, оскільки не люблять, коли їх недооцінюють чи сумніваються у них.

Будьте з ними чесні
Тут справа не в тому, що Овни ображаються або не ображаються на брехню. Вони просто починають брехати у відповідь. Ці люди «віддзеркалюють» вашу поведінку, тому поводьтеся з ними так, як хочете, щоб вони поводилися з вами. Це фундаментальний принцип здорових стосунків та приємного співжиття.