Як визначити характер та енергетику людини за її манерами за столом

Манери за толом можуть розповісти вам багато не тільки про виховання людини, а й про її енергетику. Експерти поділилися деякими спостереженнями, які допоможуть вам краще зрозуміти ту чи іншу особу.

У кожного з нас свій темперамент, світогляд та енергетика. Абсолютно всі манери за столом вам не розкажуть, але деякі важливі аспекти душі висвітлять. Будьте уважними за столом.

Якщо людина сама бере все за столом
Ми зараз не обговорюємо те, наскільки це правильно з погляду етикету. Нам важливо зрозуміти, що це може розповісти про характер і внутрішній світ людини. Якщо ви бачите, що хтось тягнеться за їжею і не просить нікого подати йому їжу чи щось інше, то перед вами людина дуже самодостатня в енергетичному плані. Він не залежить від чужої думки та її досить складно зачепити. Він має сильний характер, він цілеспрямований і дуже сильний ментально. Найімовірніше, його мотивацію не переб’є жодна проблема.
Якщо людині складно догодити
Якщо хтось постійно каже вам, що страва недостатньо смачна або зроблена без дотримання всіх правил і канонів, то перед вами людина з важкою енергетикою. Швидше за все, його критика буде обґрунтованою, але якщо ви впевнені на сто відсотків у її необґрунтованості, то перед вами типовий маніпулятор та енергетичний вампір. Від такої людини можна очікувати будь-чого.

Якщо хтось повільно чи швидко їсть
Впевнені в собі люди із сильною енергетикою їдять повільно. Вони ретельно пережовують кожен шматочок і не поспішають, бо знають, що скрізь встигнуть. Ті ж, хто їсть нальоту і постійно поспішає, видає в собі людину невпевнену, нервову, переживальну. Це не завжди точно може бути точною ознакою, оскільки швидкість їди може залежати від декількох факторів. Наприклад, хтось може поспішати. Тут потрібно виявлення звички, тому за один раз зрозуміти характер людини не допоможе.
Вміння є де завгодно
Якщо людина їсть і перекушує в дорозі, прямо перед виходом з дому і взагалі для нього немає жодних обмежень щодо місця та обстановки для їди — це гарний знак. Усі ті, кому не потрібно створювати якихось особливих умов, є людьми чуйними та добрими.
Розміщення їжі по тарілці
Тут гарною ознакою буде те, що людина не розкладає все по тарілці, а просто скидає все до купи і перемішує. Швидше за все, він не прискіпується до людей і не обмежує чужу свободу. З ним приємно перебувати за одним столом і взагалі загалом по життю. Щодо тих, хто акуратно розкладає всю їжу по тарілці, дотримуючись порядку, то такі люди дуже не люблять, коли їх не слухають.
Човкання
Подібні манери дратують багатьох, але з енергетичного погляду такі люди вкрай сильні. Їхня впевненість у собі непохитна і вони завжди знають, чого хочуть від життя. Здебільшого це люди з позитивною енергетикою. Вони навряд чи мають поганий характер.
Облизування ложок, виделок та тарілок
Якщо ви не раз помічали, що людина облизує тарілку або прилади, якими їла, знайте, що перед вами дуже непоступлива особистість. Швидше за все, на дипломатичність із боку цієї людини розраховувати не варто. Скільки б помилок така людина не припустилася, вона ніколи не визнає свою неправоту. Також є ймовірність того, що у нього непробивне біополе. Маніпулювати їм точно не вдасться. Навіть не намагайтеся тиснути такій людині на жалість чи совість.
Незвичайні уподобання в їжі
Тут усе дуже просто – перед вами, швидше за все, творча натура. Така людина володіє гнучким біополем, високою емпатією. Він тонко відчуває навколишній світ, людей. З ним приємно спілкуватися, яке біополі не є джерелом негативної енергії.

Людина забуває про їжу
Буває так, що людина сідає їсти, але під час діалогу за столом просто забуває їсти. Якщо це відбувається з завидною регулярністю, значить людина відкрита, добра і є володарем щирого серця.
Є з чужої тарілки
Якщо хтось «краде» у вас їжу, то це ознака ревнивої людини. Деякі експерти вважають, що це також може вказувати на заздрість. Загалом характер людей, які їдять із чужих тарілок, дуже непередбачуваний і рідко буває приємним.