Як визначити характер та енергетику людини за її манерою ходити

Хода може розповісти про людину чимало цікавого. Психологи та експерти в галузі біоенергетики поділилися своїми спостереженнями для того, щоб ви змогли взяти на озброєння методику аналізу характеру та енергетики людини за манерою ходьби.

Раніше ми знайомили вас з тим, як можна навчитися бачити ауру людини без подібних методик аналізу. Спеціальні вправи та практики допоможуть вам стати гуру в цій справі, але вони вимагатимуть часу та сил, а метод оцінки за манерою ходьби не змусить вас витрачати сили на тренування інтуїції та третього ока.

Швидка хода
Люди, які ходять швидко, обганяючи потік, зазвичай є досить нервовими та легко збудливими. Їх нескладно вивести із себе. Вони постійно про щось думають і щось переживають. Найчастіше їм подобається порядок у всьому. Вони можуть бути перфекціоністами, причому їх прагнення бути кращими і бажання робити все лише найкращим чином шкодить їм.
Їхнє енергетичне поле часто змінюється. З цієї причини люди, які швидко ходять, непередбачувані. Сьогодні вони підлога сил і готові гори згорнути заради досягнення мети, а завтра вони заривають голову в пісок, або переживають по дрібницях.
Повільний темп ходьби
Люди, які ходять трохи повільніше за більшість, не потребують дивного схвалення. Їхня самооцінка незмінно висока, але може бути і надмірно завищеною. Серед таких людей трапляються сноби і ті, хто вважає, що знають абсолютно все на світі.

З іншого боку, повільний та впевнений крок – це показник самодостатності, бажання допомагати оточуючим. Такі люди майже не схильні до маніпуляцій. Їх дуже складно змусити робити те, чого вони робити не хочуть. Вони мають непробивну ауру, потужний біополь і сильні чакри.
Шахтуюча хода
Це дуже важлива особливість. Якщо людина човгає ногами, значить її щось тягне назад, у минуле. Він сповнений переживань і думок про вчорашній день. Його часто кидає в смуток та ностальгію.
Якщо ж, навпаки, людина не човгає ногами, а йде впевнено піднімаючи ноги, це означає, що вона готова до змін і ні про що не шкодує.
Постава та положення голови
Якщо людина дивиться вниз, це не означає, що вона не впевнена в собі. У багатьох випадках опущена донизу голова натякає на задумливість. Такі люди можуть бути дуже творчо розвиненими. Можливо, що людина, яка йде, опустивши голову, думає про щось важливе прямо зараз.
Якщо людина постійно йде з високо піднятою головою і в прямому сенсі задирає ніс, це може вказувати на той факт, що ви з нею точно не прийдете до компромісу. Такі особи непробивні та дуже непоступливі. Сперечатися з ними немає жодного сенсу.
Людина з прямою поставою впевнена в собі і емоційно здорова. Зігнута спина говорить про те, що людина схильна до маніпуляцій і має слабке біополе, не здатне протистояти нападкам з боку.

Положення стоп
Якщо стопи людини при ходьбі розгорнуті у зовнішній бік, це вказує на те, що перед вами відкрита людина, готова до діалогу. Він дуже чесний, але може бути надмірно відвертим. Якщо стопи розгорнуті всередину (щось на зразок косолапія), це вказує на те, що людина перед вами дуже потайлива. Ви навряд чи колись зможете дізнатися його на сто відсотків.