Як вплине кармічний вузол Раху на Знаки Зодіаку з 21 липня по 20 серпня 2022 року

Місячний кармічний вузол Раху перебуватиме у 18 градусах сузір’я Тельця з 20 липня по 10 серпня 2022 року. Його вплив посилюється з’єднанням Марса та Урану.

Поради відомого астролога Анжели Перл допоможуть Знакам Зодіаку убезпечити себе та звернути увагу на важливі сфери життя.

Овен
Другий будинок грошей, де пройде поєднання планет, сфокусує увагу Овнів на вирішенні фінансових питань. Представники Знаку можуть зіткнутися з тим, що одне з джерел фінансування піде, і замість нього Овни шукатимуть новий спосіб заробітку. Такий стан справ не повинен викликати паніку. Навпаки, астролог рекомендує активно працювати над власним благополуччям та розвивати свої таланти.
Телець
З’єднання планет у першому будинку говорить про те, що Тельці зможуть відстояти свою незалежність, зважитися на ведення власного бізнесу, переглянути своє становище. Вісь відносин говорить і про розрив відносин, на що впливає Уран. Відмирання минулого не зупинити, проте Тельці повинні пам’ятати про те, що замість старого завжди приходить нове та перспективне.
Близнюки
Фокус уваги Близнюків буде прикутий до дванадцятого будинку гороскопа, який відповідає за далекі країни та позбавлення від зобов’язань. Це означає, що представники Знаку зможуть здобути впевненість та звільнення від усього, що заважало щасливому життю. 12 будинок говорить і про еміграцію, а також про повернення до батьківського будинку після тривалої відсутності. Вплив Урану підштовхне до дистанційної роботи, яка приноситиме дохід і задоволення.

Рак
Одинадцятий будинок гороскопа відповідає за плани, і Раки можуть змінити свою думку, яка переверне все з ніг на голову. Представники Знаку повинні бути готові до поповнення в сім’ї, виходу з колективу або відносин, що зжили себе. Різкі зміни не повинні лякати — завдяки їм Раки зможуть знайти шлях до щастя та розвиватися у новому напрямі, який принесе позитивні плоди.
Лев
У Львові поєднання планет пройде в десятому будинку гороскопа. Це означає, що увага буде зосереджена на кар’єрі. Це можуть бути нові цілі, зміна графіка роботи чи посади загалом. Астролог рекомендує не затримуватись у компанії, яка не дає достатнього доходу та розвитку, шукати нові шляхи. Зміни будуть позитивними, якщо не сумніватися у собі та не зупинятися у розвитку.
Діва
Дев’ятий будинок гороскопу говорить про юридичні справи та несподівані повороти долі. Діви повинні бути готові до того, що їхнє життя зміниться, і зміни спочатку можуть збентежити. Представникам Знаку важливо пам’ятати, що вплив Урану диктує свої правила, а отже, потрібно шукати позитивних моментів у будь-яких ситуаціях. Спокійна впевненість та вміння швидко приймати рішення допоможуть залучити успіх.
Терези
Восьмий будинок гороскопу, який відповідає за фінансову сторону життя, вказує на необхідність вирішувати серйозні питання. Терези повинні бути готові до того, що якісь виплати припиняться, а також до несподіваного збільшення за рахунок отримання спадщини або виграшу в лотерею. Астролог рекомендує налаштуватися на позитив, щоб дрібні негаразди не стали причиною промахів.
Скорпіон
Фокус уваги Скорпіонів буде прикутий до сьомого будинку гороскопа, який відповідає за стосунки. Зміни можуть бути пов’язані з розривом ділових чи особистих відносин, а також з несподіваними пропозиціями щодо укладання серйозних довгострокових контрактів. Скорпіонам доведеться ухвалювати доленосні рішення, від яких залежатиме майбутнє. Астролог радить діяти самостійно.

Стрілець
У Стрільців з’єднання планет пройде у шостому будинку гороскопу. Вплив вузла Раху торкнеться теми роботи. Представники Знаку мають бути до змін, які можуть бути несподіваними. Нові події вимагатимуть швидкої реакції, і Стрільцям представиться можливість змінити своє життя. Астролог рекомендує не зволікати та приймати рішення, які обов’язково призведуть до позитивних подій.
Козеріг
Козероги будуть зосереджені на сфері кохання, дітей та бізнесу, за що відповідає п’ятий будинок гороскопу. Незаплановані сюрпризи можуть вибити з колії, проте представники Знаку мають бути готовими до того, що життя змінюється. Астролог рекомендує не боятися того, що відбувається, і тоді буде легше ухвалювати рішення. Від Козерогів буде потрібна відповідальність і готовність прощання з минулим.

Водолій
Четвертий до гороскопу відповідає за місце проживання, родину та нерухомість. Водолії мають бути готові до швидкого переїзду, отримання новин від родичів, які потребують допомоги. Не виключена і еміграція, поповнення в сім’ї чи розрив відносин через сварку чи конфлікт. Астролог рекомендує Водоліям не приймати рішень з гарячого і не падати духом: позитивний настрій та впевненість у своїх силах допоможуть вийти з кризової ситуації.
Риби
Вплив третього