Як захиститися від псування та пристріту по знаку зодіаку

Яким би не був ваш Знак Зодіаку, ви завжди можете зустрітися з псуванням чи пристрітом.

Від цього не застрахований ніхто, але астрологи розповіли про те, як ви можете суттєво знизити ймовірність зустрічі з людиною, яка може нам зашкодити.

Овен
Все, що потрібно Овнам для того, щоб їх не спіткала порча чи пристріт — це просто крапелька спокою. Ці люди мають неперевершений талант наживати собі ворогів завжди і скрізь. Астрологи радять представникам цього Знака рідше переходити дорогу всім поспіль, оскільки серед цих людей можуть виявитися досить небезпечні особи.
Телець
Тільцям захиститися від пристріту і псування можна в домашній обстановці. Якщо ці люди відчувають приплив негативу або відчувають проблеми зі здоров’ям, їм потрібно просто побути вдома і добре розслабитися, відпочити. Сила рідних стін може допомогти їм упоратися з пристрітом та іншими проблемами.
Близнюки
Близнюки практично не схильні до негативного магічного впливу ззовні. Справа в тому, що їхня впевненість непохитна і вони є оптимістами. Темна магія і пристріт просто не беруть їх і не можуть сильно насолити. Проте обережність у спілкуванні з токсичними людьми їм все одно не завадить.

Рак
Раки можуть бути впевнені в тому, що псування й пристріту їм не зашкодять, якщо вони будуть поруч зі своєю родиною. Брати, сестри, мати та батько — енергетика цих людей оберігатиме їх від будь-якого негативного впливу з боку недоброзичливців. Важливо лише вчасно звертатися по допомогу.
Лев
Левам як захист від псування і пристріту варто використовувати силу талісманів. Наприклад, можна скористатися допомогою срібних прикрас. Відмінно відлякує будь-яке зло чорний колір в одязі. У цих людей багато ворогів та недоброзичливців, тому їм астрологи радять користуватись захисними талісманами в період спілкування з такими людьми.
Діва
Діви схильні до такої форми прокляття як самоурок. Сила стихії Землі захищає їхню відмінність від зовнішнього впливу, але з захищає від себе. Дівам потрібно якомога рідше переживати через дрібниці і накручувати себе. Якщо давати волю думкам, вони можуть дуже швидко захопити владу над свідомістю та почати доставляти проблеми.
Терези
Терезам для того, щоб не стати жертвою пристріту або прокляття. Потрібно припинити довіряти всім підряд. Потрібно виявляти трохи більше обережності, розповідаючи людям про свої секрети, плани та амбіції. Якщо ця інформація дійде до ворогів, вони точно спробують скористатися цим насоливши Терезам.
Скорпіон
Скорпіони набагато менше інших Знаків схильні до пристріту і псування. Нашкодити їм можна, але на це піде дуже багато часу. Тим не менш, Скорпіонам потрібно поменше спілкуватися з людьми, які негативно впливають своїми словами та діями на їхню впевненість у собі.

Стрілець
Стрільці нерідко зустрічають на своєму шляху людей, які можуть їх наврочити. Проблема цих людей у ​​тому, що вони спілкуються з усіма, причому без побоювання та обережності. Це потрібно виправляти, приділяючи більше часу добрим та позитивним людям. Якщо Стрільці не ігноруватимуть токсичних людей, це стане їм боком.
Козеріг
Зурочити Козерогів дуже непросто, але можливо. Якщо люди цього Знаку хочуть захиститися від поганого ока та недобрих людей, їм потрібно перестати сперечатися з ними. Астрологи радять Козерогам припинити нав’язувати оточуючим свою думку, оскільки це може провокувати в них ненависть.

Водолій
Водоліям врятуватися від псування та пристріту допоможуть надійні друзі, вірна друга половинка. В оточенні цих людей багато притворщиків, прихованих ворогів і просто поганих людей, тому необхідно значно звузити коло найближчого спілкування до мінімуму.
Риби
Рибам потрібно якнайрідше самим користуватися темною магією. Головна небезпека для них полягає у невмілому поводженні зі змовами та ритуалами. Щоб не накликати на себе псування і біду. Астрологи радять якнайрідше бажати комусь зла і залишатися позитивними в будь-якій ситуації.