Як залучити Овну, Леву та Стрільцю силу стихії Вогню собі на допомогу

Овен, Лев та Стрілець – Знаки Зодіаку, що відносяться до стихії Вогню. Це дуже незвичайні і яскраві люди, яким часто потрібне енергетичне підживлення.

Експерти в галузі астрології розповіли, як цим люди можуть залучити собі на допомогу силу своєї рідної стихії.

Перебування на Сонці
Сонячне світло та енергетика нічного світила загалом – це потужне джерело сил для будь-якої людини, особливо для Львів, Стрільців та Овнів. Коли ми знаходимося на Сонці, отримуємо вітамін D, а також заряджаємося енергією. Це та сама енергія Вогню. Сонце провокує поява мотивації, інтересу до життя. Воно розпалює в нас сили і робить нас активнішими в емоційному та інтелектуальному плані.
Якщо ви народжені під одним із цих трьох знаків, то вам життєво необхідні прогулянки в денний час, а також протипоказані тривале перебування у темряві.
Використання червоного кольору
Червоний колір в одязі та інтер’єрі – це найголовніше джерело енергії стихії Вогню. Крім червоних відтінків, корисними можуть бути помаранчевий, жовтий.
Усім Левам, Овнам та Стрільцям варто пам’ятати про те, що в періоди зниженої енергетики та зрослої втоми червоний колір буде найкращим магнітом для мотивації. У важкі дні та в моменти сильного емоційного та фізичного виснаження потрібно одягати одяг такого кольору.

Червоний колір дасть сили та зміцнить бойовий дух, приверне увагу протилежної статі. Жовтий підніме настрій та допоможе більш ефективно ділитися ним із оточуючими. Помаранчевий допоможе залучити успіх у творчому напрямі та загострить інтуїцію.
Використання мінералів стихії Вогню
Мінерали стихії Вогню можна носити як у вигляді прикрас, так і просто класти в кишеню чи сумку. Ось найкращі помічники для Львів, Овнів та Стрільців:
Бурштин. Найсильніший мінерал, за рівнем енергетики, з яким зрівняються лише деякі. Має стовідсоткову силу Вогню і при носінні та використанні дарує власнику мотивацію, силу волі, фізичну витривалість. Люди цієї стихії під його впливом стає набагато продуктивнішим;
рубін. Неймовірний за своєю силою талісман. Ув’язнена у ньому стихія Вогню допомагає людям у любовних справах. Овнам, Левам та Стрільцям варто носити його максимум 8-10 годин на день. Далі потрібно робити перерву в один-два дні. Енергетика рубіну наповнює цих людей особливою харизмою, красномовством;
пірит. Цей мінерал підвищує сміливість, дає впевненість у собі і допомагає не засмутитися. З ним набагато простіше стає досягати поставленої мети. Якщо ви маєте вирішити якісь складні завдання, використовуйте його, щоб не зменшувати темп і не здавати назад;
гранат. Ще один мінерал краси, харизми та чарівності. Він допомагає Левам, Стрільцям і Овнам ставати ще красивішим, ще привабливішим. На відміну від рубіну він впливає на інші чакри, причому більш м’яко. Тому його можна носити довше;
опал. Це камінь, що містить силу стихії Вогню, але з присутністю сили стихії Землі. Якщо ви належите до одного з Вогняних Знаків, а також відчуваєте, що не можете реалізувати свій внутрішній потенціал, опал дасть вам таку можливість.

Прикраси із золота
Цей метал має силу стихії Вогню. У золоті зосереджена одна з найчистіших енергій. Вироби цього металу є найкращими талісманами для людей цих трьох Знаків. Вони покращують загальне самопочуття, допомагають бути більш продуктивними та долати будь-які перешкоди на шляху з найменшими витратами енергії. Золоті прикраси – універсальний талісман людей стихії Вогню. Вони допомагають і у коханні, і у справах.