Як затемнення 2020 року вплинуть на знаки зодіаку

Період затемнень дуже небезпечний для представників всіх Знаків Зодіаку. Затемнення літа 2020 року настільки потужні, що залишать негативний слід до осені, але поради Василини Володіної допоможуть вам подолати проблеми з найменшими втратами.

Рекомендації астролога торкнуться не грошей і інших матеріальних цінностей, а внутрішнього світу Знаків Зодіаку. Крім літніх затемнень 5, 21 червня і 5 липня було ще одне зимове і будуть ще два – одне 30 листопада, а інше 14 грудня.

Овен
У час, що залишився 2020 року Овнам слід зайнятися питаннями домашнього затишку. Всю свою увагу важливо спрямовувати в русло любові і взаємин з близькими. Дуже важливо не віддалятися від родичів, другої половинки і батьків. Це прекрасний час для зміни обстановки в рідних стінах.
Телець
Тельцям Василиса Володіна рекомендує перервати всі токсичні відносини, так як через затемнень вони можуть посилити свій негативний вплив. Також корисно буде попросити вибачення у близьких за свої проступки і дарувати їм прощення, якщо вони були в чомусь не праві.
Близнюки
Близнюкам варто почати більш ретельно планувати бюджет, а також навчитися більш ефективно розподіляти робочий час. Затемнення можуть внести негативні корективи в робочі плани, тому потрібно діяти виходячи з досвіду, а не тільки інтуїції.

Рак
Затемнення 2020 року мають дуже круто змінити життя Раків. Щоб їх життя змінилося в кращу сторону, астролог радить побільше займатися саморозвитком. Також корисно прислухатися до порад близьких людей. Вони допоможуть обійти преради на шляху, поки тривають коридори затемнень, про які розповідала Василиса Володіна.
Лев
У 2020 році затемнення сильно змінять життя Львів, але більшість змін будуть прихованими. Змінити все в кращу сторону допоможе позитивне й оптимістичне ставлення до життя. Потрібно рухатися вперед, але через затемнень краще робити це обережно і поетапно.
Діва
Затемнення 2020 року можуть змусити Дев зупинитися на півдорозі. Прийшов час збільшити свою продуктивність в справах і в роботі, в коханні і в інших сферах. Якщо не розвиватися, затемнення змусять Дев зустріти на шляху масу проблем і не отримати в результаті ніякого результату.
Терези
Затемнення можуть затуманити розум Терезів, що ускладнить пошуки нових життєвих шляхів. Зараз той самий час, коли необхідно очистити свідомість від страхів і невпевненості, але зробити це завадять літні затемнення і їх наслідки. Астролог радить Терезам частіше звертатися за допомогою до інтуїції.
Скорпіон
У Скорпіонів настає час, коли необхідно розібратися зі своїми сильними і слабкими сторонами. Затемнення завадять об’єктивно поглянути на себе з боку і визначити, в якому напрямку далі рухатися. У цьому плані допоможуть поради близьких людей.

Стрілець
У 2020 році через коридорів затемнень будь-які негативні думки можуть приносити багато проблем. Василиса Володіна радить Стрільцям шукати шляхи вирішення виниклих навколо проблем, а також перестати жаліти себе і займатися самоаналізом.
Козеріг
Затемнення негативно вплинули і продовжуватимуть впливати на вміння Козерогів знаходити компроміси. Прийшов час задуматися про свої думки і про те, які рішення допоможуть зберегти баланс в спілкуванні з оточуючими.
Водолій
Літні затемнення зроблять Водоліїв більш безпечними, а осінній і зимовий підтримають це починання. Це призведе до того, що люди цього Знака можуть повернутися до старих звичок. Настав час взяти себе в руки і не замислитися про здоров’я і майбутнє.
риби
Щоб затемнення 2020 роки не впливали на Риб дуже негативно, їм потрібно взяти відповідальність на себе. Може здатися, що ситуація виходить з-під контролю і не піддається коригуванню, але це не так. Потрібно вірити в себе і прагнути до нового.