Як зустрічати Новий 2023 рік Чорного Водяного Кролика з фен-шуй

Зустріч Нового року це завжди дуже важливий процес. Необхідно зробити це правильно, щоб залучити більше добра і позитивної енергії в будинок. Експерти в галузі фен-шуй розповіли, як треба зустрічати Водяного Кролика.

Поради типу «зробіть прибирання» актуальні для кожного Нового року, а ось у питаннях тонкощів проведення новорічної ночі та решті необхідно змінювати підхід від року до року. Цього разу правити новорічної ночі буде Чорний Водяний Кролик, так що потрібно бути під стать його енергетиці.

Нехай це буде енергійна ніч
Можна вирушити кудись на лижах або просто піти погуляти. Сидіти вдома усю ніч не бажано. Щоб залучити удачу наступного року, прикмети фен-шуй говорять нам про те, що необхідно витратити трохи сил та часу на фізичну активність. Намагайтеся придумати собі цікаву та різноманітну новорічну ніч. Насидітись вдома ви ще точно встигнете, а от задобрити Водяного Кролика потім уже не вийде.
Найкращі подарунки
Найкращі подарунки на рік Кролика, згідно зі східною філософією фен-шуй, мають бути пов’язані зі здоров’ям. Наприклад, можна подарувати людині абонемент у спортзал чи басейн. Можна також спробувати подарувати тренажер.

Цієї новорічної ночі можна буде дарувати корисну та екзотичну їжу. Гарячі напої, згідно з прикметами фен-шуй, дарувати точно не варто.
Також можна подарувати щось із одягу. Головне, щоб це було щось практичне, зручне і дійсно важливе, а не просто плаття на вечір або прикрасу, яку людина одягатиме раз на рік.
Не рекомендується вночі 1 січня 2023 дарувати гроші. Це, мабуть, один із найгірших подарунків, який точно краще замінити на щось інше.
Цієї новорічної ночі корисно знайомитися
Кролик любить, коли люди спілкуються та знайомляться. З цієї причини можна проводити новорічну ніч із тими, кого ви не знаєте. Не виключено, що у святкову ніч ви зможете знайти другу половинку або познайомитися з людиною, яка стане в майбутньому вкрай корисною для розвитку бізнесу.

Ялинка та кольори по фен-шуй
Найкращі кольори – чорний, синій, блакитний. Вони чудово підійдуть для вибору вбрання та для вибору іграшок на ялинку. Найкраще місце для встановлення новорічного талісмана – зона здоров’я чи родини.