Яка тварина відповідає кожному знаку зодіаку

Люди часто порівнюють себе або асоціюють з кимось. Астрологи ж запевняють, що великий вплив на людину надають зірки.

Згідно із загальними характеристиками знака, астрологи дали підказки, на яку тварину схожий кожен знак зодіаку.

Овен – Тигр
Представники цього знака зодіаку живуть серцем, насолоджуються життям і впевнено нею керують. Овни дуже добрі і ніжні до всіх, кого люблять, але в той же час дуже небезпечні для тих, хто становить загрозу.
Телець – Вовк
Цей знак зодіаку дуже впертий і живе тільки на своїх умовах. У той же час він сильно прив’язаний до окремих людей і робитиме все можливе, щоб захистити їх за всяку ціну. Телець любить бути в соціумі, але в душі часто відчуває себе самотнім.
Близнюки – Пантера
Представники цього знака зодіаку дуже таємничі і загадкові. Коли люди намагаються зрозуміти їх і вже вважають, що добре вивчили, як близнюки відразу ж змінюють свій вигляд і стають абсолютною протилежністю.

Рак – Собака
Цей знак відрізняється своєю вірністю, відданістю і довірливістю. І цінують вони таких же людей. Якщо ви будете чесні з ними, то вони незмінно будуть поруч, адже на Рака можна покластися.
Лев – Павич
Представники цього знака зодіаку дуже незалежні і самостійні. Вони знають, чого хочуть, і дуже люблять себе, тому Лев ніколи не проти, щоб покрасуватися перед оточуючими.
Діва – Орел
Цей знак дуже спостережливий, насторожений і надзвичайно розумний. Це вільні особистості, які вибудовують навколо себе світ, заснований на порядку і організованості. Діви прагнуть підкорити найвищі вершини.
Ваги – Панда
Люди цього знаку дуже добродушні і милі. Терези люблять веселитися, вони миролюбні, приємні в спілкуванні і викликають тільки позитивні емоції. Ваги – відмінні друзі.
Скорпіон – Лев
Представники цього знака зодіаку самі потайливі, неординарні і безстрашні. Вони слухають тільки себе і ніколи нічого не вигадують, прямо озвучуючи свої думки і бажання.
Стрілець – Кот
Ці люди не такі прості, як можуть здатися на перший погляд. Стрільці м’які і товариські, але завжди залишаються насторожі. Вони чудово вміють адаптуватися в будь-яких ситуаціях.

Козеріг – Кінь
Представники цього знака зодіаку – вільні люди, які люблять жити на своїх умовах. Крім того, вони сприймають себе незалежними особистостями і роблять те, що вважають за потрібне.
Водолій – Ведмідь
Ці люди дуже уважні до близьких людей, але не виносять людської дурості і невігластва. Якщо хтось зазіхне на його територію, людина- “ведмідь” стає небезпечним.
Риби – Лисиця
Представники цього знака зодіаку дуже чутливі, спокійні і тихі люди, які люблять перебувати на відстані від оточуючих. Вони живуть у своєму власному світі і надходять так, як вони самі хочуть. Але коли їх дратують, вони моментально з ласкавих створінь можуть перетворитися в підступних, хитрих і надзвичайно проникливих.