Які знаки зодіаку найбільш питущі

Випити келих вина або навіть влаштувати гарну вечірку з випивкою по якомусь випадку люблять багато. Але не всі вміють себе контролювати і вчасно зупинитися.

Є люди, які не знають міру у вживанні алкоголю і астрологи кажуть, що це залежить ще і від знака зодіаку, під яким народилася людина.

Овен
Перше місце дістається дуже товариському і компанійським Овна, який дуже любить гучні вечірки і не завжди може відмовитися від смачного коктейлю. Ці самі вечірки бувають у представників цього знака зодіаку часто і багато, тому і випивки в їхньому житті не мало. При цьому самі Овни ніколи не зізнаються, що передають куті меду з алкоголем.

риби
Друге місце в рейтингу найбільш питущих знаків зодіаку займає водний знак, який жити не може без гучних тусовок і веселих вечірок. А щоб вони все проходили веселіше – Риби п’ють алкоголь, багато алкоголю. Але разом з тим, представники цього знака зодіаку вміють контролювати себе і своє хмільне стан.

Скорпіон
Трійку найбільш питущих знаків зодіаків замикає Скорпіон, який на відміну від Риб, не вміє контролювати себе і не може відмовитися від пропозиції випити. Саме це стає причиною не надто приємних наслідків, які Скорпіони потім розгрібають роками. Тому їм важливо навчитися контролю і почуття міри.